Królowie plagiatu

BIULETYN BEZ TYTUŁU NEWS

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dzięki naszemu wsparciu i pomocy, Roman Cupał dostał propozycję wydania swojej książki „Królowie plagiatu”.

Choć nasze wsparcie jest minimalne – bo jak je ocenić do trudu pracy, jaką wykonał autor książki – to pozwoliło naszemu koledze zaistnieć. To właśnie autor, pisząc do wydawnictw i osób prywatnych, próbował zainteresować innych swoją książką.

Oczywiście jest jedno „ale” jak to zwykle bywa. Autor musi współfinansować wydanie książki, ale o tym sam autor:

Dostałem propozycję wydania książki ‚Królowie plagiatu”. Problemem pozostaje finansowanie, które nawet w połowie przekracza moje możliwości finansowe. Kredyt w moim wypadku odpada. (…) Mój udział w wydaniu firma określiła na kwotę 7000-7700 pln. 20% od książki. Podzielę się kosztami i tak zwanym zyskiem. Napisali mi kilka pochwał, ale jestem „debiutantem”, no i stoję w miejscu.

Autor prosi o:

Ewentualną pomoc osób zainteresowanych wspieraniem takich projektów jak wydania książki.

Jeżeli jest ktoś zainteresowany, proszę o kontakt z redakcją eBT pod adresem e-mail redakcja@e-beztytulu.pl lub poprzez stronę kontakt.

Redakcja eBT


Chcesz poznać prawdziwą lewicę? To czytaj Biuletyn Bez Tytułu (eBT) na przykład w artykule "Królowie plagiatu".

Biuletyn Bez Tytułu (eBT) to oddolna inicjatywa grupy wolontariuszy o lewicowym spojrzeniu na świat, a artykuł "Królowie plagiatu" został napisany przez jednego z nich. Artykuł "Królowie plagiatu" nie ma zadania nikogo obrażać. Publikując w Biuletynie Bez Tytułu (eBT) – jako lewicowcy – kierujemy się w przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka. Dlatego też, pozostawiając komentarz pod artykułem "Królowie plagiatu" nie obrażaj innych, powstrzymaj się od przekleństw, używaj kulturalnego języka.

Link do artykułu: http://e-beztytulu.pl/2014/02/08/krolowie-plagiatu/

Redakcja Biuletynu Bez Tytułu (eBT)Informacja eBT: W Grudniu 2019 roku zaniechaliśmy prowadzania działu z wiadomościami. Zamiast tego nawiązaliśmy współpracę z Portalem Geopolitycznym z Wyselekcjonowanymi Informacjami Sito News

Autor: Redakcja "Bez Tytułu"

„Bez Tytułu” jest opiniotwórczym biuletynem – gdzie każdy obywatel ma możliwość zabrania głosu o ile nie głosi treści rasistowskich, ksenofobicznym, homofobicznych itp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.