Niepodległościowy festiwal polskiej prawicy

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/bigman/domains/e-beztytulu.pl/public_html/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 824 Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/bigman/domains/e-beztytulu.pl/public_html/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 831

Niepodległościowy festiwal polskiej prawicyNiepodległościowy marsz
Jestem dogłębnie zniesmaczony „patriotycznymi” paradami polskiej prawicy.
W pompatycznych wystąpieniach został świadomie i złośliwie pominięty jeden z najbardziej heroicznych okresów polskiego narodu.
Nie stać było choćby jednego ciepłego słowa z ust „spolegliwego” prezydenta dla prawdziwych , cichych patriotów lat odbudowy i budowy ( po II wojnie) naszego przecie kraju.
Tym, co ten kraj rękoma czarnymi od pługa, o głodzie i chłodzie ze zgliszcz i ruin podnieśli.
Jest tylko chwała strzelającym zza węgla do rodaków. Chwała spiskującym w podziemiach, którym dano darmowe wykształcenie, tytuły naukowe, profesorskie, powszechny dostęp do kultury, darmową opiekę zdrowotną itd. itp. Mieli pracę, mieszkania, stabilizację. Nie zaznali upokarzania bezdomności, bezrobocia, najemników na kolanach, tylko nieustannie marzyli o majątkach i parobkach.
Okazuje się więc, że to nie jest święto wszystkich Polaków, tylko tych „bohaterów”, co się obłowili kosztem ogłupionych owieczek. 


Źródłem obrazków w artykule jest Wikimedia Commons, o ile nie wskazano inaczej.


2 komentarze do “Niepodległościowy festiwal polskiej prawicy

  • 12 listopada 2014 o 23:10
   Permalink

   Przegraliśmy bitwę o normalność, ale nie wojnę!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.