Bez kategoriiPolityka

Wybory do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego 2014. Nasz kandydat!

Szanowni Czytelnicy. Miło jest nam poinformować Państwa, że jeden z naszych autorów (Henryk Michałowski) kandyduje do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego w nadchodzących wyborach samorządowych 2014.

Wieloletnia współpraca z Henrykiem Michałowskim udowodniła, że Henryk to człowiek oddany ideałom demokratycznego świeckiego państwa. W każdym jego działaniu daje się zauważyć racjonalne i przemyślane działanie. Henryk to w końcu człowiek, który nie rzuca słów na wiatr.

Takich właśnie ludzi potrzebuje polska scena polityczna czyli m.in. Sejmik Województwa Dolnośląskiego. Ludzi oddanych Polsce – po prostu patriotów.

Warto się zastanowić, czy oddać głos na plakaty, których obecnie we Wrocławiu jest dużo? Czy nie lepiej oddać głos na kandydata rozumiejącego problemy polskiego społeczeństwa!

Redakcja prosi, aby Czytelnicy naszego biuletynu zechcieli poinformować mieszkańców Wrocławia o możliwości oddania głosu na naszego kolegę Henryka Michałowskiego w wyborach do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

Dziękujemy!

LISTA NR 10 MIEJSCE 4

HENRYK MICHAŁOWSKI

Oddajemy teraz głos naszemu koledze:

Mam 67 lat. Jestem z zawodu inż. górnictwa. Mam długoletnie doświadczenie zawodowe w przemyśle wydobywczym oraz budownictwie. W pracy zawodowej pełniłem różne funkcje kierownicze. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi w różnych uwarunkowaniach.

Mam kilkuletnie doświadczenie jako przewodniczący koła SLD. Dwukrotnie wystawiano moją kandydaturę w wyborach do Rady Miasta Wrocławia.

Mam dwoje dzieci. Syn inż. informatyk. Córka studiuje na AWF. Lubię podróże, lubię poznawać nowych ludzi, interesują mnie również zbieranie różnych staroci.

Zachęcam do oddania głosu na moją kandydaturę do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

Henryk Michałowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.