Bez kategorii

Parada „zwycięstwa” 8 V na Westerplatte bez Rosjan

Parada „zwycięstwa” 8 V na Westerplatte bez Rosjan.
Kuriozalny, himalajski wyczyn propagandy belwederskich poprawiaczy historii.
Polska Chrystusem narodów była jest i będzie, czy się to się komuś podoba ,czy nie.
Belweder przyjął maciarowiczowską metodę „odkłamywania” historii.
Jeśli fakty są przeciw, tym gorzej faktom.
Tylko my (naród wybrany) i Zachód odnieśliśmy zwycięstwo nad faszyzmem.
Stalingrad,Kursk, wyzwolenie Polski, zdobycie Berlina przez bezbożną ARMIĘ CZERWONĄ i uratowanie narodu polskiego od zagłady, to rosyjska brednia, komunistyczne szyderstwo z „Boga, honoru, ojczyzny”.
Za prawdę powiadam wam Macierewicza duch triumfuje w Belwederze .
Tymczasem chichocząca dla prawicowych „patriotów”prawda była taka:
a) błogosławiona Armia Krajowa „ z bronią u nogi”nie wyzwoliła ani skrawka ziemi polskiej ,
b) Armia Andersa ganiała Niemców po Włoszech,
c) Dywizja Maczka operowała nad Atlantykiem .
Ani jedna stopa żołnierzy tych formacji nie stanęła w Berlinie. Tylko żołnierze POLSCY u boku Czerwonej Armii krwawili się na polskiej ziemi, wkroczyli w granice III Rzeszy i zatknęli polską flagę na Brandenburskiej Bramie.
Kto więc pokonał Hitlera – belwederskie krasnoludki.
Jeśli „kompetentny” Prezydent B. Komorowski chce na rozjuszonej fobii antyrosyjskiej zdobywać głosy wyborcze, to jest żałosna,głupia, śmieszna błazenada – bardzo nieodpowiedzialna w stosunkach polsko-rosyjskich

Gdyby tak Rosjanie uznali zwycięstwo chorągwi ruskich pod Grunwaldem, to nasi „patrioci” dostaliby maciarewiczowskiej histerii, padli na posadzkę tłukąc nogami i głową o posadzkę.Komorowski

Jeden komentarz do “Parada „zwycięstwa” 8 V na Westerplatte bez Rosjan

  • Nasza walka z Rosją przyniosła wymierne efekty w postaci wstrzymania importu polskich produktów na teren Federacji Rosyjskiej. Naszego awanturnictwa doświadczyła też Ukraina obficie krwawiąca na swoich wschodnich rubieżach. W wyniku sankcji nałożonych na Rosję i obniżania cen ropy naftowej Rosja poniosła olbrzymie straty. Ile zyskaliśmy MY obywatele? Ceny ropy spadły o połowę, a ceny benzyny może o 20%. Dlaczego nie o połowę? Jaką mamy umowę na dostawy ropy i gazu? Walczymy dzielnie i tracimy bezpowrotnie wschodni rynek, na który wchodzą Francuzi, Włosi i Hiszpanie. Niemcy są tam już od dawna. Pewnie dla zapatrzonych w misję krzewienia cywilizacji na wschodzie naszych zapatrzonych we własną wielkość „wodzów” strata iluś tam miliardów dolarów to pryszcz, ale za tą kasą stoją konkretni ludzie w czasach prosperity zaciągajacy kredyty na rozwój swoich przedsiębiorstw.
    Nikt o nich nie wspomina w mediach. Pewnie kredyty zaciągali w złotówkach a nie frankach. Jak zakończy się awantura na Ukrainie? Czy będziemy tam wtedy mile widziani?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.