„Zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich”. Koniec kataryzmu we Francji

BIULETYN BEZ TYTUŁU NEWS

„Zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich”. Koniec kataryzmu we Francji

771 lat temu, po 10 miesiącach oblężenia, upadło Montségur – jeden z ostatnich katarskich bastionów w Langwedocji. Tego dnia około 200 heretyków spłonęło na stosie, wśród nich katarski biskup Tuluzy Bertran Marti. Był to ostatni akord prowadzonej od 1209 roku walki z tą sektą.

Czytaj więcej na:

http://rss.wprost.pl/~r/wprost-swiat/~3/1-qrroLjVis/

Udostępnione przez aplikację Polska Prasa RSS na Androidzie.

Biuletyn Bez Tytułu
http://e-beztytulu.pl/


Chcesz poznać prawdziwą lewicę? To czytaj Biuletyn Bez Tytułu (eBT) na przykład w artykule "„Zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich”. Koniec kataryzmu we Francji".

Biuletyn Bez Tytułu (eBT) to oddolna inicjatywa grupy wolontariuszy o lewicowym spojrzeniu na świat, a artykuł "„Zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich”. Koniec kataryzmu we Francji" został napisany przez jednego z nich. Artykuł "„Zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich”. Koniec kataryzmu we Francji" nie ma zadania nikogo obrażać. Publikując w Biuletynie Bez Tytułu (eBT) – jako lewicowcy – kierujemy się w przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka. Dlatego też, pozostawiając komentarz pod artykułem "„Zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich”. Koniec kataryzmu we Francji" nie obrażaj innych, powstrzymaj się od przekleństw, używaj kulturalnego języka.

Link do artykułu: http://e-beztytulu.pl/2015/03/17/zabijcie-wszystkich-bog-rozpozna-swoich-koniec-kataryzmu-we-francji-2/

Redakcja Biuletynu Bez Tytułu (eBT)


Autor: Redakcja "Bez Tytułu"

„Bez Tytułu” jest opiniotwórczym biuletynem – gdzie każdy obywatel ma możliwość zabrania głosu o ile nie głosi treści rasistowskich, ksenofobicznym, homofobicznych itp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.