Rewolta kijowska winna

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/bigman/domains/e-beztytulu.pl/public_html/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 824 Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/bigman/domains/e-beztytulu.pl/public_html/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 831

Została zachwiana niepisana równowaga strategiczna z naszym matołkowym udziałem. Nasze misyjne „elity” poparły rebeliantów kijowskich wbrew żywotnym interesom własnego narodu. Teraz butnie twierdzą, że są SILNI, ZWARCI, GOTOWI… – do wystraszania dzików albo do ucieczki.Kopia (15) Tło 3


Źródłem obrazków w artykule jest Wikimedia Commons, o ile nie wskazano inaczej.


2 komentarze do “Rewolta kijowska winna

 • 26 marca 2015 o 11:25
  Permalink

  Z. Brzeziński, który nie jest moim idolem powiedział , że włączenie Ukrainy do NATO byłoby szkodliwe, tzn prowokacyjne wobec Rosji.
  Tymczasem wmieszanie się naszych „elit” w kijowską rewoltę, by Rosję powalić na kolana nie jest awanturnictwem, tylko kabotynizmem rzeczywiście niebezpiecznym dla Polaków.

  Odpowiedz
 • 26 marca 2015 o 20:16
  Permalink

  Trudno uwierzyć, że Rosji zależy na prowadzeniu wojen, które rujnują gospodarkę i narażają obywateli na śmierć lub kalectwo. Może warto by było popatrzeć na to okiem Rosji, która od 25-ciu lat traci swoje mocarstwowe wpływy. Uwolnienie Ukrainy to strata Krymu i czarnomorskiej floty. Komu zależy na osłabieniu Rosji? Co my na tym zyskamy? My nic…Ale inni wchodząc na niezbadane tereny obecnej Rosji mogą zyskać wiele. Zdaje się, że dajemy się podpuszczać i wykorzystywać amerykańskim przyjaciołom…..

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.