Giganci

BIULETYN BEZ TYTUŁU NEWS

z cyklu „Niechciana wiedza”

W październiku 2014r. zamieściłem w Biuletynie artykuł pt. „Prorok Ezdrasz i jego księgi.” Wspomniałem w nim o Henochu żyjącym przed potopem, o jego kontaktach z „bogami”, o ich kontaktach z ziemskimi córami i o gigantach zrodzonych w efekcie tych kontaktów. W internecie znalazłem informację, że na Sardynii – i nie tylko prowadzone są prace wykopaliskowe gigantów oraz zdjęcia z tych prac. Oto niektóre z nich:

http://freeisoft.pl/wp-content/uploads//wielki-szkielet-ludzki-prawdopodobie-znaleziony-na-pustyni-Gobi-w-Mongolii.jpg

 

 

Źródlo: Internet
W puszczy amazońskiej na granicy Peru i Ekwadoru odnaleziono niezwykłe wielkie szkielety humanoidów. Te gigantyczne szczątki dowodzą, że w amazońskich lasach deszczowych, setki lat temu, żyli bardzo wysocy ludzie. Nie były to przypadki chorobowe gigantyzmu, ale cała rasa ludzi o średniej wysokości powyżej 2,2 metra. Media nazwały ich gigantami z Amazonii.

 

Trwają badania szkieletów gigantów odnalezionych w Amazonii

 

 

 

File 14046

Trzy dolne zdjęcia pochodzą – o ile dobrze zrozumiałem – z Sardynii.
Wygląda na to, że apokryficzne („kłamliwe”) teksty z głębokiej starożytności mówią prawdę. To kosmici byli „bogami” dla dość prymitywnych ludzi. Starożytne przekazy z czasem stały się mitami, a niektóre przerobiono na religie. Skoro praźródło większości religii jest wspólne, dlaczego przez całe wieki, a także dzisiaj, wierni mordują się w imię swoich religii?
Jerzy Chybiński


Chcesz poznać prawdziwą lewicę? To czytaj Biuletyn Bez Tytułu (eBT) na przykład w artykule "Giganci".

Biuletyn Bez Tytułu (eBT) to oddolna inicjatywa grupy wolontariuszy o lewicowym spojrzeniu na świat, a artykuł "Giganci" został napisany przez jednego z nich. Artykuł "Giganci" nie ma zadania nikogo obrażać. Publikując w Biuletynie Bez Tytułu (eBT) – jako lewicowcy – kierujemy się w przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka. Dlatego też, pozostawiając komentarz pod artykułem "Giganci" nie obrażaj innych, powstrzymaj się od przekleństw, używaj kulturalnego języka.

Link do artykułu: http://e-beztytulu.pl/2015/12/27/24826/

Redakcja Biuletynu Bez Tytułu (eBT)


1 comment for “Giganci

  1. baba
    26 listopada 2016 at 16:20

    Odpowiedź jest prosta-dla władzy i pieniędzy,które daje władza.Nie mówię tu o władzy jednostki jako takiej (choć przecież są przywódcy religijni) lecz o ogromnych wpływach na rzesze ludzi.Co by się działo,gdyby te odkrycia uznano za prawdziwe? zapanowałaby ogólnoświatowa wojna religijna-walka o władzę,bo trzeba by nagle wszystko przewartościować i znaleźć dowód na to,że to my a nie oni jesteśmy potomkami „bogów”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.