KOD bezprawne wykorzystał naszą flagę

BIULETYN BEZ TYTUŁU NEWS

„Solidarność”: KOD bezprawne wykorzystał naszą flagę

NSZZ „Solidarność” na swojej stronie internetowej opublikowało oświadczenie, w którym oskarża Komitet Obrony Demokracji o bezprawnie wykorzystanie flagi „Solidarności” podczas manifestacji „My Naród” i podczas konferencji po spotkaniu z Lechem Wałęsą. – To znak naszego Związku i podlega ochronie prawnej – napisali w liście do KOD-u związkowcy, wzywając Stowarzyszenie do przestrzegania prawa.

Czytaj więcej na:

http://rss.wprost.pl/~r/wprost-kraj/~3/W5Dr1VqjOYQ/

Udostępnione przez aplikację Polska Prasa RSS na Androidzie.

Redakcja Bez Tytułu
http://e-beztytulu.pl


Chcesz poznać prawdziwą lewicę? To czytaj Biuletyn Bez Tytułu (eBT) na przykład w artykule "KOD bezprawne wykorzystał naszą flagę".

Biuletyn Bez Tytułu (eBT) to oddolna inicjatywa grupy wolontariuszy o lewicowym spojrzeniu na świat, a artykuł "KOD bezprawne wykorzystał naszą flagę" został napisany przez jednego z nich. Artykuł "KOD bezprawne wykorzystał naszą flagę" nie ma zadania nikogo obrażać. Publikując w Biuletynie Bez Tytułu (eBT) – jako lewicowcy – kierujemy się w przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka. Dlatego też, pozostawiając komentarz pod artykułem "KOD bezprawne wykorzystał naszą flagę" nie obrażaj innych, powstrzymaj się od przekleństw, używaj kulturalnego języka.

Link do artykułu: http://e-beztytulu.pl/2016/03/03/kod-bezprawne-wykorzystal-nasza-flage/

Redakcja Biuletynu Bez Tytułu (eBT)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.