Teoria zamachu Smoleńskiego wg telegazety TVPis…

BIULETYN BEZ TYTUŁU NEWS

A więc… „zamachu dokonał generał Jurij Desinov – będący dowódcą oddziału FSB/Połtawa.

Wysoki rangą urzędnik w ambasadzie K. (źródło niemieckiego wywiadu – niech Agencja Wywiadu się tym zajmie!!!) potwierdził, że doszło do zamachu.

Wg Roberta zlecenie przeprowadzenia zamachu na TU-154 pochodziło bezpośrednio od T. – wysokiej rangi polityka z Polski.

Jak mniemam to pewnie Tusk. Nie wiem tylko jak te przygłupy wytłumaczą brak śladu wybuchu? Zresztą za takie powielanie bzdur – bez podania dowodów – powinno podlegać się min. karze grzywny!

Apeluję do ludzi dobrej woli, aby przesłać te zdjęcia jako dowody dla tzw. komisji macierewicza – żeby Macierewicz po 6 latach nie obudził się, jak to miało niedawno z youtubem!

teoria-zamachu-smolenskiego-wg-telegazety-tvp-str-1

teoria-zamachu-smolenskiego-wg-telegazety-tvp-str-2

teoria-zamachu-smolenskiego-wg-telegazety-tvp-str-3


Chcesz poznać prawdziwą lewicę? To czytaj Biuletyn Bez Tytułu (eBT) na przykład w artykule "Teoria zamachu Smoleńskiego wg telegazety TVPis…".

Biuletyn Bez Tytułu (eBT) to oddolna inicjatywa grupy wolontariuszy o lewicowym spojrzeniu na świat, a artykuł "Teoria zamachu Smoleńskiego wg telegazety TVPis…" został napisany przez jednego z nich. Artykuł "Teoria zamachu Smoleńskiego wg telegazety TVPis…" nie ma zadania nikogo obrażać. Publikując w Biuletynie Bez Tytułu (eBT) – jako lewicowcy – kierujemy się w przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka. Dlatego też, pozostawiając komentarz pod artykułem "Teoria zamachu Smoleńskiego wg telegazety TVPis…" nie obrażaj innych, powstrzymaj się od przekleństw, używaj kulturalnego języka.

Link do artykułu: http://e-beztytulu.pl/2016/10/26/teoria-zamachu-smolenskiego-wg-telegazety-tvpis/

Redakcja Biuletynu Bez Tytułu (eBT)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.