Doktryna J.Kaczyńskiego PiS

BIULETYN BEZ TYTUŁU NEWS

Podstawą ustroju socjalistycznego w PRL była własność społeczna.

Podstawą ustroju kapitalistycznego w RP jest własność prywatna.

A PiS ni to pies ni wydra.

Własność prywatna święta, a jednocześnie „solidaryzm klasowy” czyli socjal-izm.Takim pokracznym ( i zbrodniczym) ustrojem był narodowy socjalizm .

Takim pokracznym ( i zbrodniczym) ustrojem był narodowy socjalizm.

franko-genfranko-na-kolanach


Chcesz poznać prawdziwą lewicę? To czytaj Biuletyn Bez Tytułu (eBT) na przykład w artykule "Doktryna J.Kaczyńskiego PiS".

Biuletyn Bez Tytułu (eBT) to oddolna inicjatywa grupy wolontariuszy o lewicowym spojrzeniu na świat, a artykuł "Doktryna J.Kaczyńskiego PiS" został napisany przez jednego z nich. Artykuł "Doktryna J.Kaczyńskiego PiS" nie ma zadania nikogo obrażać. Publikując w Biuletynie Bez Tytułu (eBT) – jako lewicowcy – kierujemy się w przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka. Dlatego też, pozostawiając komentarz pod artykułem "Doktryna J.Kaczyńskiego PiS" nie obrażaj innych, powstrzymaj się od przekleństw, używaj kulturalnego języka.

Link do artykułu: http://e-beztytulu.pl/2016/11/01/doktryna-j-kaczynskiego-pis/

Redakcja Biuletynu Bez Tytułu (eBT)


2 comments for “Doktryna J.Kaczyńskiego PiS

 1. buahahah
  28 października 2017 at 12:54

  Buahahaha ale słabizna. Przecież w czasie rewolucji francuskiej wiele klubów lewicowych było wyznania chrześcijanskiego np. Lewicowy klub „wściekili”. Sama wiara nie ma nic wspólnego prawicą. Głąb jesteś i tyle.

 2. Redakcja
  12 listopada 2017 at 20:11

  Obrażanie kogoś za przedstawienie swojej opinii jest domeną słabych ludzi! Miernych istot, które zniżaniem kogoś do swojego poziomu próbują zbudować swoją wyimaginowaną pozycję. Jak to się mówi: mądre słowa z ust głupiego to tylko bełkot. Obrażanie kogoś, to domena wreszcie słabo wykształconych, które nie rozumieją podstaw kulturalnej wymiany poglądów.

  Najważniejszym z postulatów lewicy jest dobra edukacja rozszerzająca horyzonty światopoglądowe. Edukacja wreszcie to podstawy kulturalnego zachowania, którego ewidentnie Szanownej Pani / Szanownemu Panu brak. Życzę Pani/Panu zaczerpnięcia się, czy wreszcie zachłystnięcia się tortem zwanym edukacją.

  Tłumacząc Pani/Panu czym jest lewica. Lewica to przede wszystkim wiedza. Wiedza pozwalająca budować tezy oraz ich obronę. Lewica nie ma nic wspólnego z jakimś wyznaniem, na lewicy jest tylko wiara w dowody naukowe. Wiara to prywatna sprawa wiernych. W tych paru zdaniach ma Pani/Pan wytłuszczone czy powinna być lewica: wiedza(edukacja), szacunek, dialog. Życzymy Pani/Panu choćby dwóch tych atrybutów.

  Poza tym nazwanie tworów XVIII w. lewicowymi jest grubą przesadą, skoro taki podział to domena świata po IIWŚ, jeżeli nie poźniej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.