Masakra w Las Vegas

BIULETYN BEZ TYTUŁU NEWS

Kukizowskie knypy z akceptacją oszołomskiego PiS niebawem przystąpią do procedowania ustawy o powszechnej dostępności Polaków do broni.
Az ciarki przechodzą po plecach na takie chore pomysły.
Masakra w Las Vegas wskazuje, jak na dłoni , że powszechność dostępu do broni wystawia na szwank bezpieczeństwo normalnych ludzi.

Fascynacja prawicowców polskich amerykańską kowbojską cywilizacją nie tylko jest żenująca, ale przede wszystkim niebezpieczna.
Dajcie kibolom pistolety to stadiony zamienią na strzelnice. Narodowcy- faszyści będą strzelać do „zdrajców”,a prawdziwi katolicy do szatańskich ateistów. Dzieci będą się niebezpiecznie bawić zabawkami rodziców itd. itp
Bandyta morderca w 99% będzie pierwszy i nie da szans obrony. Dziwne , że w tej wrażliwej sprawie piewca chrześcijańskiej moralności o. Rydzyk ma zamkniętą gębę, wszak jego pupilek Szyszko lubi pif , paf, morduje zwierzęta, a jak się człowiek przytrafi to pójdzie szybciej do Nieba.


Chcesz poznać prawdziwą lewicę? To czytaj Biuletyn Bez Tytułu (eBT) na przykład w artykule "Masakra w Las Vegas".

Biuletyn Bez Tytułu (eBT) to oddolna inicjatywa grupy wolontariuszy o lewicowym spojrzeniu na świat, a artykuł "Masakra w Las Vegas" został napisany przez jednego z nich. Artykuł "Masakra w Las Vegas" nie ma zadania nikogo obrażać. Publikując w Biuletynie Bez Tytułu (eBT) – jako lewicowcy – kierujemy się w przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka. Dlatego też, pozostawiając komentarz pod artykułem "Masakra w Las Vegas" nie obrażaj innych, powstrzymaj się od przekleństw, używaj kulturalnego języka.

Link do artykułu: http://e-beztytulu.pl/2017/10/06/masakra-w-las-vegas/

Redakcja Biuletynu Bez Tytułu (eBT)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.