Bufonada „historyczna” prezydenta RP

BIULETYN BEZ TYTUŁU NEWS


Kiedy pampersowy „prezydent wszystkich Polaków”mówił o „jedności narodu” w obliczu zagrożenia hitlerowskiego (1939) ani słowem nie wspomniał o poetyckim apelu do wspólnej walki „Bagnet na broń” W. Broniewskiego „Cóż, że nieraz smakował gorzko

na tej ziemi więzienny chleb?

Za tę dłoń podniesioną nad Polską-

kula w łeb! „Tymczasem jego lewicowych towarzyszy rodacy „Bóg, honor, ojczyzna”zostawiali zamkniętych na pograniczu w więzieniach, aby dać prezent „obcym” katom. Przeliczyli się, bo wkrótce podzielili ich los.


Chcesz poznać prawdziwą lewicę? To czytaj Biuletyn Bez Tytułu (eBT) na przykład w artykule "Bufonada „historyczna” prezydenta RP".

Biuletyn Bez Tytułu (eBT) to oddolna inicjatywa grupy wolontariuszy o lewicowym spojrzeniu na świat, a artykuł "Bufonada „historyczna” prezydenta RP" został napisany przez jednego z nich. Artykuł "Bufonada „historyczna” prezydenta RP" nie ma zadania nikogo obrażać. Publikując w Biuletynie Bez Tytułu (eBT) – jako lewicowcy – kierujemy się w przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka. Dlatego też, pozostawiając komentarz pod artykułem "Bufonada „historyczna” prezydenta RP" nie obrażaj innych, powstrzymaj się od przekleństw, używaj kulturalnego języka.

Link do artykułu: http://e-beztytulu.pl/2017/12/07/bufonada-historyczna-prezydenta-rp/

Redakcja Biuletynu Bez Tytułu (eBT)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.