No pasaran – nie przejdą

BIULETYN BEZ TYTUŁU NEWS

Pierwsza szara eminencja prezesa triumfalnie ogłosiła koniec polskiej inteligencji – oświeceniowej

Ona to właśnie była zawsze główną przeszkodą dla upiornego, reakcyjnego wstecznictwa. Zawsze demaskowała i dyskredytowała prawdziwe gęby nawiedzonych uzurpatorów. Dlatego PiS tak wściekle zaatakował „złodziejskie, zdradzieckie,genderowskie, szatańskie ” środowiska inteligencji oświeceniowej.

Triumf święci toruńska ostoja „inteligencji” katolickiej, która rozbudziła najczarniejsze, archaiczne pokłady polskiego mesjanizmu. Gloryfikuje oszołomstwo religijno-polityczne.Toleruje i cicho wspiera przejawy nacjonalizmu, szowinizmu,antysemityzmu, narodowego socjalizmu pod hasłem „Bóg, honor(?)”. Gloryfikuje wstecznictwo, ciemnotę, głupotę, prostactwo Polaka – katolika.

No pasaran .Nie poddamy się.

Inteligencja oświeceniowa jest fizycznie krucha, wrażliwa,delikatna ale duchem ATOMOWA .Stanowi podstawę i warunek rozwoju cywilizacyjnego. Czerpiąc swą moc z ponadczasowego skarbca kultury antycznej przetrwała czarne średniowiecze,świętą” inkwizycję,kontrreformację, by wreszcie Oświeceniem -rozumem, światłem, dobrem i pięknem rozbłysnąć. Ciemne moce nie dają jednak za wygrane. Wybrały nasz kraj jako ofiarę wstecznictwa, degeneracji, ośmieszania i wstydu .

No pasaran . Nie przejdą.

Nie będziemy spalać się ze wstydu za szalonego pomazańca –

don Kichota chrystianizującego Europę.

 

 

 

 


Chcesz poznać prawdziwą lewicę? To czytaj Biuletyn Bez Tytułu (eBT) na przykład w artykule "No pasaran – nie przejdą".

Biuletyn Bez Tytułu (eBT) to oddolna inicjatywa grupy wolontariuszy o lewicowym spojrzeniu na świat, a artykuł "No pasaran – nie przejdą" został napisany przez jednego z nich. Artykuł "No pasaran – nie przejdą" nie ma zadania nikogo obrażać. Publikując w Biuletynie Bez Tytułu (eBT) – jako lewicowcy – kierujemy się w przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka. Dlatego też, pozostawiając komentarz pod artykułem "No pasaran – nie przejdą" nie obrażaj innych, powstrzymaj się od przekleństw, używaj kulturalnego języka.

Link do artykułu: http://e-beztytulu.pl/2017/12/30/no-pasaran-nie-przejda/

Redakcja Biuletynu Bez Tytułu (eBT)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.