Wojna (na razie) dyplomatyczna z Rosj

BIULETYN BEZ TYTUŁU NEWS
Awanturnictwo, bezczelność,granda,draństwo,zadufanie,buta i cynizm
Kiedy USA ze swoją ferajną( w tym Anglią, Polską itd.) napadły na Irak z kłamliwym oskarżeniem o bombie „A”, co spowodowało pożogę na Bliskim Wschodzie i tragiczny exodus ludności do Europy, wtedy zapanował triumfalizm skuteczności amerykańskiej broni.
Teraz prowokacyjny domniemany(wątpliwy)) szpiegowski epizod angielski niewiadomych służb(może ukraińskich) stał się pretekstem do „moralnego” oburzenia i awanturniczej nagonki na niepokorną Rosję.
Czy oni poszaleli?!!! Od takich „strażników moralności” w historii aż się roi, a za nimi morze krwi i cierpień niewinnych ludzi.

Chcesz poznać prawdziwą lewicę? To czytaj Biuletyn Bez Tytułu (eBT) na przykład w artykule "Wojna (na razie) dyplomatyczna z Rosj".

Biuletyn Bez Tytułu (eBT) to oddolna inicjatywa grupy wolontariuszy o lewicowym spojrzeniu na świat, a artykuł "Wojna (na razie) dyplomatyczna z Rosj" został napisany przez jednego z nich. Artykuł "Wojna (na razie) dyplomatyczna z Rosj" nie ma zadania nikogo obrażać. Publikując w Biuletynie Bez Tytułu (eBT) – jako lewicowcy – kierujemy się w przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka. Dlatego też, pozostawiając komentarz pod artykułem "Wojna (na razie) dyplomatyczna z Rosj" nie obrażaj innych, powstrzymaj się od przekleństw, używaj kulturalnego języka.

Link do artykułu: http://e-beztytulu.pl/2018/03/27/wojna-na-razie-dyplomatyczna-z-rosj/

Redakcja Biuletynu Bez Tytułu (eBT)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.