„Patriotyczny” zakup stulecia

BIULETYN BEZ TYTUŁU NEWS

Rządząca koalicja i niestety sejmowa opozycja pieją z zachwytu nad zakupem „porażającej” broni amerykańskiej przeciw Rosji. ale najśmieszniejsze, że…- BEZ KODÓW DOSTĘPU !!! Oznacza to , że Amerykanie będą trzymać za cyngiel i nigdy nie zaryzykują wojny z Rosją dla Polski.
Pyta obywatel. O co Rosja ma walczyć z Polską i o co ma Polska walczyć z Rosją?
Odp. O pietruszkę, czyli w istocie spasimy Jankesów na początek 16 miliardami zł (4,75 mld dol) naszych ciężkich pieniędzy. Zamiast np. na służbę zdrowia „patrioci” kupują wypasione bezużyteczne zabawki.
Offsetami to Amerykanie pewną część ciała podcierają . Patrz F-16.
Natomiast w drobnym druku wychodzi, że Amerykanie Polskę traktują jak dojną krowę zastrzegając bardzo drogie przeglądy i „nieodzowną”modernizację. Przypomina to komórkę za 1 zł, albo kredyt za O% itp.

Niemal jednocześnie 59 amerykańskich senatorów wystąpiło o odszkodowania wobec Polski za zawłaszczone mienie żydowskie. Słusznie doszli do wniosku, że jeżeli stać nas na luksusowe zabawki, to tym bardziej (moralnie !!!) winno stać na odszkodowania.

Aleśmy wdepnęli…


Chcesz poznać prawdziwą lewicę? To czytaj Biuletyn Bez Tytułu (eBT) na przykład w artykule "„Patriotyczny” zakup stulecia".

Biuletyn Bez Tytułu (eBT) to oddolna inicjatywa grupy wolontariuszy o lewicowym spojrzeniu na świat, a artykuł "„Patriotyczny” zakup stulecia" został napisany przez jednego z nich. Artykuł "„Patriotyczny” zakup stulecia" nie ma zadania nikogo obrażać. Publikując w Biuletynie Bez Tytułu (eBT) – jako lewicowcy – kierujemy się w przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka. Dlatego też, pozostawiając komentarz pod artykułem "„Patriotyczny” zakup stulecia" nie obrażaj innych, powstrzymaj się od przekleństw, używaj kulturalnego języka.

Link do artykułu: http://e-beztytulu.pl/2018/03/29/patriotyczny-zakup-stulecia/

Redakcja Biuletynu Bez Tytułu (eBT)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.