Wg PIS 20 jest większe niż 200

Tak, tak – wiem, to jedno zero nie robi różnicy. Przecież Konstytucja Stanów Zjednoczonych ma ponad 200 lat. Co to za wynik? My wraz z PIS swoją Konstytucję zmienimy raptem po 21 lat. Nie będą nas Jankesy uczyły demokracji, skoro od nas Ci barbarzyńcy nauczyli się jeść widelcem!

Przez ponad 200 lat Jankesy wprowadziły jakieś 27 poprawek do swojej ustawy zasadniczej. Cieniasy! PIS w tańcu się nie pitoli. Rach ciach – po 21 latach nowa Konstytucja. Jeszcze dobrze nie dojrzała, a już piszemy nową!

Też żarłem jeszcze zielone owoce na podwórku, przed wszystkimi innymi. Nie ważne, że mój suweren – czyli organizm – miał później biegunkę. Ważne, że się nażarłem! Żarłem i chodziłem do toalety – a wystarczyło tylko poczekać 2/3 czasu, aby owoce dojrzały!

Co za chamy i prostaki wymyśliły te 2/3? Przecież przez to, nowa twarz demokracji nie może zmienić konstytucji, pomimo że przecież wygrało wybory imponującym wynikiem 20% głosów uprawnionych! Wiadomo, że im łatwiej zmienić Konstytucję, tym silniejsze i poważane państwo. Przecież to oczywiste.

Dlatego trzeba iść na dudowe referendum. Tylko obecnie wielmożnie nam panujący wybrani przez 20% suwerena mogą wprowadzić nowoczesną, liberalną demokrację. Nawet Jankesy porzucą ten swój 200 letni papier śniadaniowy i po kolanach do Częstochowy pójdą prosić o przebaczenie. Nowym wzorem ustawy zasadniczej, będzie zmienianie Konstytucji zwykłymi ustawami. A najlepiej dekretami naczelnika!

Może to i przez te zielone owoce, lub prawidłową narrację i indoktrynację pisowską, ale słowo kurwa zastąpię osłem. Także, cytując lewaka klasyka: Polska to Naród wspaniały – tylko ludzie osły!


Źródłem obrazków w poście jest Wikimedia Commons

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.