Wg PIS 20 jest większe niż 200

BIULETYN BEZ TYTUŁU NEWS

Tak, tak – wiem, to jedno zero nie robi różnicy. Przecież Konstytucja Stanów Zjednoczonych ma ponad 200 lat. Co to za wynik? My wraz z PIS swoją Konstytucję zmienimy raptem po 21 lat. Nie będą nas Jankesy uczyły demokracji, skoro od nas Ci barbarzyńcy nauczyli się jeść widelcem!

Przez ponad 200 lat Jankesy wprowadziły jakieś 27 poprawek do swojej ustawy zasadniczej. Cieniasy! PIS w tańcu się nie pitoli. Rach ciach – po 21 latach nowa Konstytucja. Jeszcze dobrze nie dojrzała, a już piszemy nową!

Też żarłem jeszcze zielone owoce na podwórku, przed wszystkimi innymi. Nie ważne, że mój suweren – czyli organizm – miał później biegunkę. Ważne, że się nażarłem! Żarłem i chodziłem do toalety – a wystarczyło tylko poczekać 2/3 czasu, aby owoce dojrzały!

Co za chamy i prostaki wymyśliły te 2/3? Przecież przez to, nowa twarz demokracji nie może zmienić konstytucji, pomimo że przecież wygrało wybory imponującym wynikiem 20% głosów uprawnionych! Wiadomo, że im łatwiej zmienić Konstytucję, tym silniejsze i poważane państwo. Przecież to oczywiste.

Dlatego trzeba iść na dudowe referendum. Tylko obecnie wielmożnie nam panujący wybrani przez 20% suwerena mogą wprowadzić nowoczesną, liberalną demokrację. Nawet Jankesy porzucą ten swój 200 letni papier śniadaniowy i po kolanach do Częstochowy pójdą prosić o przebaczenie. Nowym wzorem ustawy zasadniczej, będzie zmienianie Konstytucji zwykłymi ustawami. A najlepiej dekretami naczelnika!

Może to i przez te zielone owoce, lub prawidłową narrację i indoktrynację pisowską, ale słowo kurwa zastąpię osłem. Także, cytując lewaka klasyka: Polska to Naród wspaniały – tylko ludzie osły!


Chcesz poznać prawdziwą lewicę? To czytaj Biuletyn Bez Tytułu (eBT) na przykład w artykule "Wg PIS 20 jest większe niż 200".

Biuletyn Bez Tytułu (eBT) to oddolna inicjatywa grupy wolontariuszy o lewicowym spojrzeniu na świat, a artykuł "Wg PIS 20 jest większe niż 200" został napisany przez jednego z nich. Artykuł "Wg PIS 20 jest większe niż 200" nie ma zadania nikogo obrażać. Publikując w Biuletynie Bez Tytułu (eBT) – jako lewicowcy – kierujemy się w przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka. Dlatego też, pozostawiając komentarz pod artykułem "Wg PIS 20 jest większe niż 200" nie obrażaj innych, powstrzymaj się od przekleństw, używaj kulturalnego języka.

Link do artykułu: http://e-beztytulu.pl/2018/05/01/wg-pis-20-jest-wieksze-niz-200/

Redakcja Biuletynu Bez Tytułu (eBT)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.