Referendum dotyczące braku referendum?

BIULETYN BEZ TYTUŁU NEWS

To wbrew pozorom nie jest głupi pomysł? Zapytajmy Polaków w referendum, czy chcą referendum oddającego Polskę Bogu i PiS-owi. Referendum, odwołujące referendum? Tego jeszcze nie było w IV RP bis! Jest już śmiesznie, a będzie zabawniej? Jak kabaret – to na całego!

Najlepiej co tydzień zróbmy referendum, na przykład co prezydent Duda zje dziś na śniadanie? Jajecznica, czy owsianka? To są trudne decyzje – kluczowe dla Polski! Zapewne nie jeden raz, urzędnicy i notariusze prezesa sprintem udali się do rządzącego bez urzędu, aby ustalić ten ważny fakt.

Tak mnie teraz naszło, że samo nazywanie Andrzeja Dudy jako PAD jest zaiste zabawne. Przecież pad to nic innego jak kontroler gier (dawny joystick) służący do sterowania grą. Czyli to urządzenie za którego pomocą, osoba nadrzędna, steruje poczynaniami wirtualnej rzeczywistości. Reasumując, prezes siedzi w fotelu, steruje PAD-em w grze pt. „Jak zniszczyć demokrację w 3 lata„! Gra, jakiej jeszcze w Polsce nie było. Sprzedaje się jak świeże bułeczki – po 500+!

Smutne, ale czasem pad się psuje i jak każde urządzenie trzeba je wymienić.Jak wiadomo, obecnie materiały wykończeniowe nie są najlepszej jakości, co można zaobserwować w tempie zużycia sprzętu. Co jakiś czas, niestety jesteśmy zmuszeni dokonać nowego zakupu na nową kadencję. Nieraz wytwórcy projektują usterki! Nie wiem co mają prezesi w głowach, aby zgadzać się na projektowanie usterek?

Po zapoznaniu się z pytaniami PAD-a (nadal się z tego śmieje, jak to pisze) okazało się, że chyba czytam stronę czwartą programu wyborczego PiS? Odwołania do 500+, czy rolnictwa to jakaś kpina z referendum. Najlepiej jak nasz PAD zapyta, czy w tym sezonie sadzimy jęczmień, czy pszenicę? To dla mnie ważne, bo na jęczmień mam uczulenie! Po ile będą śliwki w nachodzącym sezonie? Czy, upalny maj nie przyczyni się do srogiej zimy?

Najśmieszniejsze jest to, że Polaków o zmianę Konstytucji pyta się ktoś, kto właśnie Konstytucję traktuje jak papier śniadaniowy swoich wczorajszych niezjedzonych kanapek. Ironia tych czasów!

Możemy pytać o wszystko. Zabrakło tylko jednego pytania:

Czy Pana/Pani zdaniem, PAD – z wykształcenia prawnik – łamie Konstytucję?


Chcesz poznać prawdziwą lewicę? To czytaj Biuletyn Bez Tytułu (eBT) na przykład w artykule "Referendum dotyczące braku referendum?".

Biuletyn Bez Tytułu (eBT) to oddolna inicjatywa grupy wolontariuszy o lewicowym spojrzeniu na świat, a artykuł "Referendum dotyczące braku referendum?" został napisany przez jednego z nich. Artykuł "Referendum dotyczące braku referendum?" nie ma zadania nikogo obrażać. Publikując w Biuletynie Bez Tytułu (eBT) – jako lewicowcy – kierujemy się w przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka. Dlatego też, pozostawiając komentarz pod artykułem "Referendum dotyczące braku referendum?" nie obrażaj innych, powstrzymaj się od przekleństw, używaj kulturalnego języka.

Link do artykułu: http://e-beztytulu.pl/2018/06/26/referendum-dotyczace-braku-referendum/

Redakcja Biuletynu Bez Tytułu (eBT)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.