Jasnogórski akt zawierzenia „dobrej zmiany”

 
Porównywanie polityki pislamistów do komunistycznego PRL jest strzelaniem w płot. Idea katolickiego mesjanizmu, matołkowe mrzonki mocarstwowe o białej Polsce trójmorza nijak się mają do idei walki z wyzyskiem, uciskiem i upodleniem człowieka oraz racjonalizmem światopoglądowym.
 
Twórcą,strategiem i propagatorem pisowskiego nacjonal-polityk jest o. Rydzyk.Więdnący polski katolicyzm postanowił wzbogacić nową ewangelizacją, czyli religią narodową o brunatnym zabarwieniu.
O. Rydzyk od początku był zapleczem ideologicznym i politycznym PiS – u. Toruńska gadzinówka od lat lansuje wizję Polski narodowo-socjalistycznej z ułańskim proporczykiem ” Bóg z nami”( Got mit unz) przypisując Polakom mesjańską rolę w Europie i na świecie.Ostatnio np.o. Rydzyk w wykładzie o prawdziwym patriotyzmie powołał się na objawienia chyba ś. Ledóchowskiej, której Jezus wyjawił, że polski czas rozbiorowy był naszą Sodomą. Oczyścił Polskę, która „miłością katolicką wskrzeszona” świecić blaskiem swym będzie wybranka Stwórcy na Europę i cały świat. Warunkiem jest zwartość, jednomyślność i jedność narodowo- katolicka wzorowana na Mussolinim i g. Franko. Zarzuty o faszyzację pisioki traktują jako obraźliwe. Oczywiście w XXI wieku nie da się żywcem naśladować historii faszystowskiego zniewolenia więc posługują się atrapami demokracji liberalnej i socjalnym rozdawnictwem, by omamić i pchnąć swój lud do czynu krucjatowego.
 
Taka jest wykładnia , strategia ideologiczna i taktyka polityczna dla narodu pisowskiego i jego nawiedzonego płetwonogiego wodza – Mojżesza, który oczyści lud swój ze złogów drugiego sortu(zdrajców, morderców, złodziei) i powiedzie czysty „moralnie”, rasowo i polono naród ku potędze. Namaszczony różańcem powali i krzyżem ułoży się na nagim łonie rozwiązłej Europy.
Byleby islamiści go nie uprzedzili.
 
Naród pisowski raczej nie zdaje z tego sprawy, że historia państw z narodową religią skończyła się żałośnie, a powtórka z historii to matołkowa groteska ośmieszająca Polskę i Polaków, za którą słono płacimy prestiżem i kasą.

Źródłem obrazków w artykule jest Wikimedia Commons, o ile nie wskazano inaczej.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.