Zasady wyborcze PiS są paranoicznym brakiem zaufania do Polaków – katolików.

BIULETYN BEZ TYTUŁU NEWS

Pisowska organizacja wyborów jest przesączona obłąkańczą, podejrzliwością. Po dwie komisje. Każdy każdemu patrzy na ręce. A najśmieszniejsze i znamienne, że babcine bohomazy też będą ważne.
Pamiętam swój udział w komisjach wyborczych, gdzie było mi zupełnie obojętnie kto jest kim i przez kogo delegowany. Zresztą większości, to nie obchodziło. Atmosfera zawsze była wyśmienita.Liczenie odbywało się kilkakrotnie, a jedynym celem było, aby szybko i bezbłędnie zakończyć pracę. Wszyscy wszystkim w sposób zupełnie naturalny sobie ufali.O jakimś szmuglowaniu, to nawet przez myśl nie przeszło. Teraz z góry zakłada się, że Polak – katolik kłamie i mataczy. Gratulacje prezesowi, o. Rydzykowi i butnej „elicie” pisowskiej za chory, obłędny brak zaufania do Rodaków.

Sprawdza się reguła, że złodziej najgłośniej krzyczy – łapać złodzieja


Chcesz poznać prawdziwą lewicę? To czytaj Biuletyn Bez Tytułu (eBT) na przykład w artykule "Zasady wyborcze PiS są paranoicznym brakiem zaufania do Polaków – katolików.".

Biuletyn Bez Tytułu (eBT) to oddolna inicjatywa grupy wolontariuszy o lewicowym spojrzeniu na świat, a artykuł "Zasady wyborcze PiS są paranoicznym brakiem zaufania do Polaków – katolików." został napisany przez jednego z nich. Artykuł "Zasady wyborcze PiS są paranoicznym brakiem zaufania do Polaków – katolików." nie ma zadania nikogo obrażać. Publikując w Biuletynie Bez Tytułu (eBT) – jako lewicowcy – kierujemy się w przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka. Dlatego też, pozostawiając komentarz pod artykułem "Zasady wyborcze PiS są paranoicznym brakiem zaufania do Polaków – katolików." nie obrażaj innych, powstrzymaj się od przekleństw, używaj kulturalnego języka.

Link do artykułu: http://e-beztytulu.pl/2018/10/19/zasady-wyborcze-pis-sa-paranoicznym-brakiem-zaufania-do-polakow-katolikow/

Redakcja Biuletynu Bez Tytułu (eBT)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.