nowe śmigłowce dwa razy droższe od Caracali

BIULETYN BEZ TYTUŁU NEWS
"Polityka": nowe śmigłowce dwa razy droższe od Caracali

Jeszcze kilka lat temu rząd PiS krytykował plany zakupów francuskich Caracali, uważając ich cenę za zbyt wysoką. Zakupione śmigłowce AW101 kosztują jednak blisko dwa razy więcej – informuje "Polityka".

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/polityka-nowe-smiglowce-dwa-razy-drozsze-od-caracali/f0j9syk

— News+


Chcesz poznać prawdziwą lewicę? To czytaj Biuletyn Bez Tytułu (eBT) na przykład w artykule "nowe śmigłowce dwa razy droższe od Caracali".

Biuletyn Bez Tytułu (eBT) to oddolna inicjatywa grupy wolontariuszy o lewicowym spojrzeniu na świat, a artykuł "nowe śmigłowce dwa razy droższe od Caracali" został napisany przez jednego z nich. Artykuł "nowe śmigłowce dwa razy droższe od Caracali" nie ma zadania nikogo obrażać. Publikując w Biuletynie Bez Tytułu (eBT) – jako lewicowcy – kierujemy się w przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka. Dlatego też, pozostawiając komentarz pod artykułem "nowe śmigłowce dwa razy droższe od Caracali" nie obrażaj innych, powstrzymaj się od przekleństw, używaj kulturalnego języka.

Link do artykułu: http://e-beztytulu.pl/2019/04/27/nowe-smiglowce-dwa-razy-drozsze-od-caracali/

Redakcja Biuletynu Bez Tytułu (eBT)Informacja eBT: W Grudniu 2019 roku zaniechaliśmy prowadzania działu z wiadomościami. Zamiast tego nawiązaliśmy współpracę z Portalem Geopolitycznym z Wyselekcjonowanymi Informacjami Sito News

Autor: Redakcja "Bez Tytułu"

„Bez Tytułu” jest opiniotwórczym biuletynem – gdzie każdy obywatel ma możliwość zabrania głosu o ile nie głosi treści rasistowskich, ksenofobicznym, homofobicznych itp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.