Wzrost cen leku z 8 złotych do 750 złotych

BIULETYN BEZ TYTUŁU NEWS

Wzrost cen leku z 8 złotych do 750 złotych*? Tak, to możliwe w piso-kato-landzie!

Zastanawiałem się skąd PiS weźmie pieniądze na te swoje obietnice wyborcze. Już wiem!

Cofają refundację na leki, tłumacząc to walką z nielegalnym wywozem leków do Niemiec. Jak dla mnie to jest nieprawdą. Budżet to nie worek bez dna, a z pustego to i Salomon nie naleje. Do kosztownych programów realizowanych przez PiS trzeba dodać niebywały skok na kasę w imię zasady wywodzącej się właśnie z PiS „Teraz ku*wa my„, oraz hojne dotowanie kościoła katolickiego, na skalę niespotykaną w ciągu ostatnich 10 lat.

Dostaniesz pieniądze z 500+, czy z 13 emerytury! Ale i tak wydasz je na droższe leki. Więc suma summarum pieniędzy w portfelu Polaków będzie tyle samo. Programy PiS są medialne nośne, refundacja leków już nie. PiS jawnie nie podnosi podatków. On ratuje budżet kosztem chorych.

Polaku, najmądrzejszy z narodów. Po co głosować? Masz rację, zostań w domu, miej to w dupie „bo politycy kłamią i kradną„. Tylko później nie kwicz jak pieniądze z Twojego budżetu (bo już prywatnego) zaczną uciekać przez właśnie tego typu droższe wydatki jak np. na lekarstwa.

* Ceny leku osobiście nie zweryfikowałem. Informacja została mi przekazana przez lekarza.

 


Chcesz poznać prawdziwą lewicę? To czytaj Biuletyn Bez Tytułu (eBT) na przykład w artykule "Wzrost cen leku z 8 złotych do 750 złotych".

Biuletyn Bez Tytułu (eBT) to oddolna inicjatywa grupy wolontariuszy o lewicowym spojrzeniu na świat, a artykuł "Wzrost cen leku z 8 złotych do 750 złotych" został napisany przez jednego z nich. Artykuł "Wzrost cen leku z 8 złotych do 750 złotych" nie ma zadania nikogo obrażać. Publikując w Biuletynie Bez Tytułu (eBT) – jako lewicowcy – kierujemy się w przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka. Dlatego też, pozostawiając komentarz pod artykułem "Wzrost cen leku z 8 złotych do 750 złotych" nie obrażaj innych, powstrzymaj się od przekleństw, używaj kulturalnego języka.

Link do artykułu: http://e-beztytulu.pl/2019/09/17/wzrost-cen-leku-z-8-zlotych-do-750-zlotych/

Redakcja Biuletynu Bez Tytułu (eBT)Informacja eBT: W Grudniu 2019 roku zaniechaliśmy prowadzania działu z wiadomościami. Zamiast tego nawiązaliśmy współpracę z Portalem Geopolitycznym z Wyselekcjonowanymi Informacjami Sito News

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.