BEZ TYTUŁU |N|E|W|S|

Polacy przestają płacić abonament RTV. KRRiT uderza w rząd i… szykuje podwyżki

Na 12,5 mln gospodarstw domowych niecałe 4,5 mln mają zarejestrowany odbiornik telewizyjny – tak wynika z danych KRRiT. Abonament uiszcza jeszcze mniej, bo tylko 2,6 mln, co w symie dało w zeszłym roku niecałe 600 mln zł. Teraz te liczby się zmniejszą, gdyż odsetek osób płacących spada – wynika z danych cytowanych przez „Fakt”. 
   


— eBT News —

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.