Polacy przestają płacić abonament RTV. KRRiT uderza w rząd i… szykuje podwyżki
Na 12,5 mln gospodarstw domowych niecałe 4,5 mln mają zarejestrowany odbiornik telewizyjny – tak wynika z danych KRRiT. Abonament uiszcza jeszcze mniej, bo tylko 2,6 mln, co w symie dało w zeszłym roku niecałe 600 mln zł. Teraz te liczby się zmniejszą, gdyż odsetek osób płacących spada – wynika z danych cytowanych przez „Fakt”.
— eBT News —
