Używanie nowego edytora Gutenberg w WordPress

BIULETYN BEZ TYTUŁU NEWS

Jako, że jakiś czas temu WordPress całkowicie porzucił starty edytor tekstu, dlatego też przedstawiamy w jaki sposób używać nowego narzędzia nazwanego Gutenberg.

Dużo przycisków jest teraz poukrywanych, a do nowego stylu i wyglądu edytora trzeba po prostu się przyzwyczaić. Mamy nadzieję, że z pomocą przyjdzie film instruktażowy, który w dość szybkim tempie zrobiliśmy.

Prosimy nie zwracać uwagi na małe niedociągnięcia.


Jak korzystać z nowego edytora tekstu Gutenberg w WordPress

Redakcja eBT


Chcesz poznać prawdziwą lewicę? To czytaj Biuletyn Bez Tytułu (eBT) na przykład w artykule "Używanie nowego edytora Gutenberg w WordPress".

Biuletyn Bez Tytułu (eBT) to oddolna inicjatywa grupy wolontariuszy o lewicowym spojrzeniu na świat, a artykuł "Używanie nowego edytora Gutenberg w WordPress" został napisany przez jednego z nich. Artykuł "Używanie nowego edytora Gutenberg w WordPress" nie ma zadania nikogo obrażać. Publikując w Biuletynie Bez Tytułu (eBT) – jako lewicowcy – kierujemy się w przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka. Dlatego też, pozostawiając komentarz pod artykułem "Używanie nowego edytora Gutenberg w WordPress" nie obrażaj innych, powstrzymaj się od przekleństw, używaj kulturalnego języka.

Link do artykułu: http://e-beztytulu.pl/uzywanie-nowego-edytora-gutenberg-w-wordpress/

Redakcja Biuletynu Bez Tytułu (eBT)