PolitykaSpołeczeństwo

Jad Jarosława Kaczyńskiego

Klika dni temu opublikowałem artykuł pt. „Nepotyzm made in Polska”[i]. Informowałem w nim jak posłowie i ekipy rządzącej „zgadzają się” na pracę swoich bliskich w spółkach skarbu państwa. Teraz znów mamy możliwość przyjrzeć się jak funkcjonuje nasza III RP (nie chciałem w sumie użyć tego zwrotu bo to prawie słowa J. Kaczyńskiego).

Nie będę się bawił w pseudokulturę, bo domniemane słowa użyte przez Grzegorza Schetynę nie są kulturalne, tak więc:

Z dupy wyszedłeś i do dupy wrócisz, a nie do Wrocławia![ii] [iii]

Tak miał powiedzieć Pan Schetyna, gdy dowiedział się że jego wyborca nie głosował na niego, tylko na oponenta czyli na Jacka Protasiewicza. Zresztą przed lokalnymi wyborami w PO obiecywano delegatowi „fuchę” w jednym z uzdrowisk na Dolnym Śląsku, ponieważ delegat chciał wrócić w swoje rodzinne okolice – obecnie mieszka w Świnoujściu.

Tak na marginesie bardzo podobają się wewnętrzne zagrywki w PO, bo to i już nie jest platforma, a już na pewno nie obywatelska. Oby stare przysłowie tutaj się sprawdziło, czyli:

Gdzie dwóch się bije to trzeci korzysta.

Obu tylko nie PIS.

Takie sytuacje jak ta opisana w artykule „Nepotyzm made in Polska” oraz w tym artykule to wiatr w żagle dla takich ludzi jak J. Kaczyński pomimo tego, że jego podopieczny również znalazł się centrum uwagi. Uważam że elektorat PIS będzie myślał następująco:

Jak inni tak robią to dlaczego my się mamy wyłamywać? Przecież poseł Hofman tylko się „zgodził” się (a nie, pomógł) na pracę dla swojej żony.

Dziś czytałem wiadomości poranne, nie rozumiem dlaczego media cytują szalone wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego. Otóż ten dżentelmen stwierdził że:

Musimy świętować naszą niepodległość, ale także jej bronić i strzec. Sprawa polskiej niepodległości i suwerenności jest ciągle aktualna. Są siły, które polską niepodległość podważają. To są siły wewnętrzne, siły działające w naszym kraju[iv].

Szczerze ja na najlepszym haju nie wymyśliłbym takiej wypowiedzi. Wypowiedź jest absurdalna, ale  w głowach elektoratu Pana J. Kaczyńskiego wprowadza niepokój i mobilizuje do działania. Skoro w Państwie są obce siły (w domyśle czytaj rosyjskie) to muszę, jako prawdziwy Polak (wyborca PIS) działać, aby uchronić moją ukochaną ojczyznę.

Od razu przytoczę inną wypowiedź Pana Kaczyńskiego, zapewne jako usprawiedliwienie przegranych następnych wyborów. Prezes PIS stwierdził, że aby kolejne wybory były uczciwe, potrzebna jest kontrola komisji wyborczych:

(…) rzeczywista kontrola (…) musi być zaangażowanych 80 tysięcy z naszej strony.[v]

Tak więc jeżeli PIS przegra to będzie to wina innych, a nie jego samego. To jest naprawdę podłe!

Jak już powiedziałem główne media powinny zacząć bojkotować tego Pana i to jak najszybciej. Jest on zagrożeniem dla kraju. Jego działania i wypowiedzi destabilizują kraj. Wszystko czym  zajmuje się ten Pan, bądź wypowiada się na jakiś temat – doprowadza do kłótni.

Obecnie polskie społeczeństwo jest tak skłócone, że gdyby nie UE, czy NATO to Polska ponownie straciłaby niepodległość. W przeszłości takie państwa jak Rosja, czy Prusy od razu skorzystały by z takiego prezentu jakim jest Kaczyński. Kaczyński jest zagrożeniem naszej niepodległości. Proszę zacznijcie go bojkotować! Niech jego wypowiedzi cytują tylko takie potęgi medialne jak Gazeta Polska, czy Nasz Dziennik.

Każda wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego jest niczym jad, który krąży w krwiobiegu i zatruwa w miarę zdrowe tkanki państwowe.

Jeden komentarz do “Jad Jarosława Kaczyńskiego

 • Panie Pawle dobrze Pan to ujął, więc-Bec

  „OPOKA”

  Kaczora poleje sosem
  Na pusty życia talerzyk
  Zagryze donaldolandem
  Nikt mi w to nie uwierzy

  Apertifu nie pije
  To straszna dla mnie zygota
  Utaplac trzecia kaczuszke
  W niewiescim zaczynir z błota

  Potrawke z młodej kaczyzny
  Wyganiam jak życie durne
  By znaleźć nową epokę
  By znaleźć nową urne

  Roman vel Breel

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.