Polityka

Ukraina – klasyczny zamach stanu

 Triumfalizm polskich polityków i mediów w sprawie Ukrainy napawa mnie niepokojem i obrzydzeniem .

Oczywiście na Ukrainie dokonał się klasyczny krwawy zamach stanu. Nie gdzieś w Gabonie, Kenii czy Czadzie, tylko w środku „zachodniej, cywilizowanej… – demokratycznej” Europy.

Szkoda strzępić języka na brednie o „wolności i niepodległości”.

PS. Oto ramię zbrojne „wolnej”Ukrainy. SS Galizien. Czarno białe – wczoraj, kolorowe – dzisiaj

SS G SS g 3 SS G 9 Amin al Husseini bei bosnischen SS-Freiwilligen SS G 15 SS G 16 SS G 19 SS G teraz SSS3 SSS 2 SSS 5

5 komentarzy do “Ukraina – klasyczny zamach stanu

 • o krwawych walkach na kijowskim Majdanie w ostatnich tygodniach i zaangażowaniu w konflikt Witalija Kliczki, który jest przywódcą ukraińskiej partii UDAR, Tchibo postanowiło wstrzymać kampanię.

  – Biorąc pod uwagę zdjęcia, jakie w ostatnich dniach napływały z Kijowa, uznaliśmy, że pokazywanie teraz reklam będzie nie na miejscu. Bardzo tego żałujemy – oświadczył rzecznik koncernu Arnd Liedtke.

  Tchibo będzie mimo to sprzedawać akcesoria sportowe, na których umieszczono twarze braci Kliczko. – Tego już nie da się w żaden sposób zmienić – mówi rzecznik.

  Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75477,15512794,Tchibo_wycofuje_reklamy_z_Kliczka___Teraz_bylyby_nie.html?utm_source=HP&utm_medium=AutopromoHP&utm_content=cukierek2&utm_campaign=wyborcza#Cuk#ixzz2uAsMgfpW

  Odpowiedz
 • Nie po raz pierwszy na specjalne zamówienie napuszcza się Polaków do wyciągania gołymi rękoma goracych kartofli z ognia.Zobaczymy jak Ukraina nam za to podziękuje.

  Odpowiedz
 • Oceniono 6 razy -4
  …..W Europie stacjonuje około 100 tys. amerykańskich żołnierzy, z tego w Niemczech aż 71 tys., rozmieszczonych w 250 bazach. Ta potężna armia miała obronić Republikę Federalną przed atakiem ze Wschodu. Ale zimna wojna dobiegła końca i radziecki kolos przestał być groźny. Już na początku lat 90. Waszyngton rozpoczął powolną redukcję swych sił zbrojnych nad Łabą i Renem. Po 11 września powstała nowa sytuacja polityczna. Neokonserwatywnym jastrzębiom w Waszyngtonie z sekretarzem obrony, Donaldem Rumsfeldem, i jego zastępcą, Paulem Wolfowitzem, w atmosferze lęku przed zbrodniczym terroryzmem udało się przeforsować swą koncepcję strategiczną – zamiast powstrzymywać niebezpieczeństwa, należy im zapobiegać poprzez zbrojne uderzenia prewencyjne, likwidowanie uznanych za wrogie reżimów lub zastraszanie ich, także za pomocą nowych baz militarnych. Marcus Corbin, analityk z waszyngtońskiego Centrum Informacji Obronnych, twierdzi: \”Pod egidą Rumsfelda pięciu ludzi podporządkowało sobie rząd Stanów Zjednoczonych. Ich ambicje są ogromne – pragną oni, aby USA kontrolowały wydarzenia w najważniejszych regionach globu\”. Ale wiele państw, w tym dotychczasowi sojusznicy Stanów Zjednoczonych, jest przeciwnych doktrynie wojen prewencyjnych prowadzonych bez zgody ONZ. Dowiódł tego ostatni konflikt wokół Iraku. Francja i Niemcy odmówiły jakiegokolwiek udziału w inwazji na Mezopotamię. W krajach tych rozpaliły się antyamerykańskie nastroje. Co więcej, samoloty US Army nie mogły przemieścić się najkrótszą drogą z RFN nad Zatokę Perską, gdyż Austria zamknęła dla nich swoją przestrzeń powietrzną. Prawdziwym szokiem dla polityków z Waszyngtonu okazała się postawa Turcji – Ankara najpierw zażądała dziesiątków miliardów dolarów w zamian za udostępnienie swego terytorium amerykańskim dywizjom, potem w ogóle nie wpuściła ich w granice państwa. W konsekwencji Amerykanie nie utworzyli w Iraku północnego frontu i wojna z reżimem Saddama Husajna potrwała dłużej. ….
  http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/stalowy-pierscien-baz
  Pokaż odpowiedzi (1) Odpowiedz
  pismaki_klamia pół godziny temu Oceniono 16 razy -12
  Mieszkańcy Krymu czują się zastraszeni ! Pomocy !

  Prominenci z PiS są agenturą AngloUsraelskiego establiszmętu, udają prawych katolików i patriotów by nabrać rzesze „pożytecznych idiotów” i prowadzić działalność zastraszającą, antypaństwową, wywrotową za pieniądze Banku Światowego, MFW i innych agencji obcego wpływu. Kaczka specjalnie nie ma konta w banku żeby nikt nie sprawdził przelewów od zagranicznych mocodawców, nie uczestniczy w RBN żeby w razie próby przewrotu jak na Ukrainie móc

  Odpowiedz
 • Dodam tylko, że jedyną polską partią z „jajami” okazała się SAMOOBRONA, która stanęła po „właściwej stronie” popierając działania PUTINA. Co by nie powiedzieć, chłopcy z Majdanu zadrwili sobie z prawa wypuszczającz więźienia piekną Julkę, łamiąc postanowienia traktatu lizbońskiego i porozumień sierpniowych z 1981r, jakie podpisał wielki elektryk z Tow Jaruzelskim w sprawie wprowadzenia stanu wojennego. Bez zgody Lecha W.wprowadzenie stanu swojennego nie było by mozliwe. Dzięk temu zapobieglismy krwawej jatce i machania szabelką prze prawicowych sotników. Oddać należy prawdę historyczną i zmienić tok rozumowania, bo Noblista, to jak czysta ciągle w samku nieprzejrzysta

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.