Wielowieyska znowu atakuje nauczycieli

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/bigman/domains/e-beztytulu.pl/public_html/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 824 Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/bigman/domains/e-beztytulu.pl/public_html/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 831

Wielowieyska znowu atakuje nauczycieli Wielowieyska Ośla ławkatym razem za wyssane z palca nazbyt wysokie płace i oczywiście jak zawsze za Kartę Nauczyciela. Dam w ciemno konia z rzędem temu, co znajdzie nauczyciela z ponad 4 000 uposażeniem. Może jakiś dyrektor?
Uczepiła się nauczycieli jak rzep psiego ogona. A to, że mało pracują, a to że źle się wywiązują, a to za wiele wolnego czasu mają, a to dyżurów w ferie nie pełnią itd. itp.
Zdecydowanie wskazuje to na nawroty maniactwa. Ma nieuleczalny kompleks oślej ławki. Trzeba jednak przyznać, że wprawdzie jest wredna, ale nie głupia. W oślej ławce zatem lądowała za… – owsiki.
Pani Dominika W. jak zwykle forsuje antywychowawczy i antyspołeczny system amerykański, gdzie chodzi tylko o wyławianie „geniuszy”. Cała reszta hołoty od czarnej roboty wystarczy, aby umiała się podpisać.
Małpowanie od 25 lat systemu amerykańskiego w Polsce już przynosi zgniłe owoce. W szkołach szerzy się bezprzykładna agresja, chamstwo, brutalność nie tylko wśród rówieśników, ale również wobec nauczycieli. Po prostu dżungla,dzicz, mimo formalnego wprowadzenia katechetycznej „miłości bliźniego”. Pani Dominice W. jest to obojętne. Ważne, aby dołożyć nauczycielom. Wylać jeszcze trochę pomyj. Wsadzić śmietnik na głowę itd. itp.
Kiedy wreszcie Pani Dominika skończy z ujadaniem na nauczycieli, bo brakuje Pani Dominice wyobraźni wychowawczej.


Źródłem obrazków w artykule jest Wikimedia Commons, o ile nie wskazano inaczej.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.