Bez kategoriieBT

Facebook! Nasza strona

Szanowny Czytelniku,

wychodząc naprzeciw nowoczesności, popędowi ludzkości do cyfryzacji (gospodarka 4.0) i postępu założyliśmy konto na Facebook. Od dziś wszystkie nasze artykuły poza kategoriami news, informacje i szczyty absurdu będą także pojawiały się na Facebook.

Ofensywa Biuletynu Bez Tytułu trwa! Uznaliśmy, że „jeżeli umiesz liczyć to najlepiej licz na siebie”! Mieliśmy już dość proszenia niektórych osób o wsparcie naszej oddolnej inicjatywy. Ostatnie wybory jasno pokazały, że klakiery – albo i klakierzy? – to nie jest dobre rozwiązanie!

Także idąc na przód, ku postępowi – nie oglądając się za siebie – mówimy w/w osobom:

„Pocałójta w dupę wójta!”

Jeden jegomość wychodząc z lądownika na księżycu powiedział: „To mały krok dla człowieka, ale wielki dla ludzkości„, tak my mówimy: „To mały krok dla nas, ale wielki dla idei sprawiedliwego i świeckiego państwa„.

Medialne doniesienia informują nas, że w Rumunii – na naszych oczach – dochodzi do przewrotu społecznego. Zwie się to:

Rewolucja #Colectiv

Gazeta Prawna donosi:

Prezydent Rumunii Klaus Iohannis próbuje gasić rewolucyjne nastroje w państwie, organizując konsultacje z organizacjami społecznymi. Tymczasowy premier Sorin Cîmpeanu ma zerowy kredyt zaufania. Politykę chce zmieniać nowa klasa, którą wyniosła facebookowa rewolucja #Colectiv w Bukareszcie i innych miastach kraju. /źródło/

Można by powiedzieć O tempora, o mores!, aby zainteresować społeczeństwo swoimi przemyśleniami – trzeba być na Facebook. Nazwijmy to duchem czasu, powiewem nowoczesności.

Dlatego też zachęcamy do polubienia naszej strony, oraz czytania.

Z naszej strony obiecujemy brak partyjnej papki. Niekwestionowanym liderem jest nasz autor Jerzy Chybiński, którego doskonałe artykuły dotyczące ekonomii oraz kapitalizmu niejednemu zatwardziałemu liberałowi stanęły w gardle!

Z uwagi na początek naszej akcji na Facebook, prosimy o wyrozumiałość oraz o ewentualne uwagi. Konstruktywna krytyka zawsze wskazana. Czas rozpocząć drogę ku wolności…

Strona na Facebook: https://www.facebook.com/ebeztytulu

Jeden komentarz do “Facebook! Nasza strona

  • Dziękuję Ci Pawle za bardzo pochlebną opinię o moich artykułach. To także Twoja zasługa, bo Biuletyn to Twoje dzieło. Gdyby jego nie było, nie byłoby moich artykułów. Wielkie dzięki za to.
    Pomysł z Facebook-iem jest świetny. Nie mogliśmy przebić się wśród polityków, dla których pracowaliśmy, to przebijemy się wśród e-czytelników. Wierzę w sukces.
    Pozdrawiam.
    Jerzy Ch.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.