Doktryna J.Kaczyńskiego PiS

Podstawą ustroju socjalistycznego w PRL była własność społeczna.

Podstawą ustroju kapitalistycznego w RP jest własność prywatna.

A PiS ni to pies ni wydra.

Własność prywatna święta, a jednocześnie „solidaryzm klasowy” czyli socjal-izm.Takim pokracznym ( i zbrodniczym) ustrojem był narodowy socjalizm .

Takim pokracznym ( i zbrodniczym) ustrojem był narodowy socjalizm.

franko-genfranko-na-kolanach


Źródłem obrazków w artykule jest Wikimedia Commons, o ile nie wskazano inaczej.


2 komentarze do “Doktryna J.Kaczyńskiego PiS

 • 28 października 2017 o 12:54
  Permalink

  Buahahaha ale słabizna. Przecież w czasie rewolucji francuskiej wiele klubów lewicowych było wyznania chrześcijanskiego np. Lewicowy klub „wściekili”. Sama wiara nie ma nic wspólnego prawicą. Głąb jesteś i tyle.

  Odpowiedz
 • 12 listopada 2017 o 20:11
  Permalink

  Obrażanie kogoś za przedstawienie swojej opinii jest domeną słabych ludzi! Miernych istot, które zniżaniem kogoś do swojego poziomu próbują zbudować swoją wyimaginowaną pozycję. Jak to się mówi: mądre słowa z ust głupiego to tylko bełkot. Obrażanie kogoś, to domena wreszcie słabo wykształconych, które nie rozumieją podstaw kulturalnej wymiany poglądów.

  Najważniejszym z postulatów lewicy jest dobra edukacja rozszerzająca horyzonty światopoglądowe. Edukacja wreszcie to podstawy kulturalnego zachowania, którego ewidentnie Szanownej Pani / Szanownemu Panu brak. Życzę Pani/Panu zaczerpnięcia się, czy wreszcie zachłystnięcia się tortem zwanym edukacją.

  Tłumacząc Pani/Panu czym jest lewica. Lewica to przede wszystkim wiedza. Wiedza pozwalająca budować tezy oraz ich obronę. Lewica nie ma nic wspólnego z jakimś wyznaniem, na lewicy jest tylko wiara w dowody naukowe. Wiara to prywatna sprawa wiernych. W tych paru zdaniach ma Pani/Pan wytłuszczone czy powinna być lewica: wiedza(edukacja), szacunek, dialog. Życzymy Pani/Panu choćby dwóch tych atrybutów.

  Poza tym nazwanie tworów XVIII w. lewicowymi jest grubą przesadą, skoro taki podział to domena świata po IIWŚ, jeżeli nie poźniej?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.