eBTPolityka

Co dziś powie prezes o 12:30?

Zamieszczamy spreparowane przemówienie prezesa Kaczyńskiego dotyczące afery z lotami Kuchcińskiego.  Zostało zmyślone na 2 godziny przed konferencją prezesa. Proszę traktować jako satyrę polityczną.  Zobaczymy czy się sprawdzi?

Szanowni Państwo,

Z związku z doniesieniami medialnymi o lotach marszałka Kuchcińskiego do domu, a nie w celach państwowych, muszę jasno powiedzieć. To wina Tuska!

Poprzednie ekipy rządzące, tzw. totalna opozycja, też wykorzystywała samoloty rządowe do celów prywatnych. Na szczęście stare rejestry lotów nigdy nie zostały zniszczone. Rejestry z lotami polityków PiS zostały już zniszczone. Ale wszystko odbyło się zgodnie z prawem.

Jak widać z rejestrów lotów totalnej opozycji, rejsy rządowe były wykonywane dość często. Niezrozumiały jest teraz atak totalnej opozycji na nas. Na lepszy sort. Naszych lotów nie można porównywać z lotami Tuska. My jesteśmy lepsi, odnawiamy demokrację. Wtedy za Tuska to była korupcja i nepotyzm. Teraz jest znacznie lepiej. My nigdy nie wykorzystamy publicznych pieniędzy na cele prywatne!

Atak totalnej opozycj przy wsparciu mediów z obcym, czyli niemieckim i żydowskim kapitałem, stara się zatrzymać wielkie zmiany. Zmiany, które PiS dokonało, aby powstać z kolan! Totalna opozycja chce zwrócić sobie swoje przywileje!

Powtarzam, my jestemy krysztalowo czyści, mamy lepsze standardy rządzenia. Nawet przywłaszczenie publicznych środków dobrze o nas świadczy. To są dobrze wykorzystane środki. Środki, dzięki którym dokonywana jest dobra zmiana.

My jesteśmy nieskazitelnie czyści. Nawet poseł Piotrowicz z dobroci serca leciał rządowym samolotem, aby dostarczyć leki chorej żonie. Zwykły obywatel musi zrozumieć,  że aby dostarczyć leki dla swojego krewnego będzie musiał skorzystać z własnego transportu. Nie można się oburzać. Taki jest akurat przywilej władzy. Na władzę, która tyle dobrego zrobiła dla Polski, tym bardziej.

Przepraszam za potencjalne błędy.  Pisane z telefonu.

Veto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.