Zbigniew Ziobro ostro o prokuratorach. „Mamy fujarę tu i tam”
To pokazało, że [w prokuraturze] mamy fujarę tu i tam, począwszy od szefa, [prokuratura krajowego Dariusza] Korneluka, ale i poniżej — ocenił Zbigniew Ziobro, komentując działania prokuratury w swojej sprawie.
— eBT News —
