Pracownicy Amazona nadużywają AI do zbędnych zadań — wyłącznie dla podbicia wskaźników użycia AI
Pracownicy Amazona przyznają się do niepotrzebnego korzystania z AI — wyłącznie do zawyżania wskaźników wykorzystania tej techniki. Skarżą się na silną presję korzystania z wewnętrznych narzędzi AI i boją się, że nieużywanie ich będzie miało negatywne konsekwencje i wpłynie na ocenę przez przełożonych.
— eBT News —
