BEZ TYTUŁU |N|E|W|S|

Pracownicy Amazona nadużywają AI do zbędnych zadań — wyłącznie dla podbicia wskaźników użycia AI

Pracownicy Amazona przyznają się do niepotrzebnego korzystania z AI — wyłącznie do zawyżania wskaźników wykorzystania tej techniki. Skarżą się na silną presję korzystania z wewnętrznych narzędzi AI i boją się, że nieużywanie ich będzie miało negatywne konsekwencje i wpłynie na ocenę przez przełożonych.
   


— eBT News —

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.