Wyższe podatki dla miliarderów. Poparcie szefa Nvidii
Niektóre stany w USA, jak Washington, Massachussets, czy Kalifornia, usiłują wprowadzić podatek dla najbogatszych obywateli, co nierzadko spotyka się ze sprzeciwem ze strony zainteresowanych. Są jednak wyjątki, a wśród nich szef Nvidii Jensen Huang, który uważa, że miliarderzy mieszkający w Stanach Zjednoczonych powinni płacić znacznie wyższe stawki – donosi CNN.
— eBT News —
