Nie oglądał telewizora, ale musiał zapłacić ponad 2 tys. zł. Sąd zdecydował
10 lat temu pewien mężczyzna wyrejestrował telewizor. Mimo to Poczta Polska oczekiwała od niego zapłaty kilku tysięcy złotych abonamentu. Sprawa oparła się o komornika, Rzecznika Praw Obywatelskich i sąd w Gliwicach.
— eBT News —
