Zbigniew Ziobro uciekł do USA z Mediolanu. Nowe ustalenia prokuratury
Prokuratura od kilku dni ma oficjalną informację, że b. minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro opuścił Europę 9 maja i wyleciał do Stanów Zjednoczonych z Mediolanu – podał w środę rzecznik Prokuratury Krajowej prok. Przemysław Nowak. Dodał, że Ziobro posłużył się wizą „członka zagranicznych mediów”.
— eBT News —
