BEZ TYTUŁU |N|E|W|S|

Podpalili szpital i zwłoki ofiary eboli, bo lekarze zakazali wydania ciała kolegi

Mieszkańcy podpalili w czwartek ośrodek leczenia wirusa ebola w mieście Rwampara, we wschodniej części Demokratycznej Republiki Konga, po tym, gdy uniemożliwiono im zabranie ciała zmarłego kolegi – przekazał świadek agencji Associated Press (AP).
   


— eBT News —

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.