Podpalili szpital i zwłoki ofiary eboli, bo lekarze zakazali wydania ciała kolegi
Mieszkańcy podpalili w czwartek ośrodek leczenia wirusa ebola w mieście Rwampara, we wschodniej części Demokratycznej Republiki Konga, po tym, gdy uniemożliwiono im zabranie ciała zmarłego kolegi – przekazał świadek agencji Associated Press (AP).
— eBT News —
