Uderzenie w cieśninie Ormuz. Amerykanie przyłapali Irańczyków na stawianiu min
Dowództwo Centralne USA (CENTCOM) poinformowało w poniedziałek o przeprowadzeniu uderzeń „w samoobronie” na południu Iranu. Zaatakowano irańskie stanowiska wyrzutni rakiet i łodzie, które próbowały stawiać miny – podało dowództwo.
— eBT News —
