BEZ TYTUŁU |N|E|W|S|

Sąd Najwyższy z nowym I Prezesem. Sędziowie: można się spodziewać wszystkiego złego

Letnia woda w kranie. Takie trochę „ciepłe kluchy”, czyli człowiek, który będzie unikał konfrontacji i dryfował — tak o nowym I Prezesie Sądu Najwyższego mówi Onetowi jeden z sędziów. Inny dodaje, że idąc na rękę PiS, sędzia Kapiński tyle razy nagiął i wprost złamał prawo, że teraz, gdy pokieruje on Sądem Najwyższym, „nie będzie żadnych barier”. — Wszystkiego można się spodziewać. Wszystkiego złego — podkreśla.
   


— eBT News —

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.