Ksiądz znowu uznany za winnego. Kolejny wpis do rejestru pedofilów
Były wieloletni proboszcz z Międzybrodzia Bialskiego po raz drugi został wpisany do rejestru Państwowej Komisji ds. Pedofilii. Pierwszą decyzję komisją podjęła już w lutym, ale urząd uznał, że osób pokrzywdzonych przez tego duchownego było więcej i przeprowadził kolejne postępowanie. Właśnie poznaliśmy szczegóły tej decyzji.
— eBT News —
