USA uderzają w irańskie krypto. Największa giełda objęta sankcjami
Administracja Donalda Trumpa nałożyła we wtorek sankcje na największą irańską giełdę kryptowalut w ramach kampanii nacisku na Teheran. „Nobitex pomógł Bankowi Centralnemu Iranu”— czytamy w oświadczeniu Departamentu Skarbu USA.
— eBT News —
