BEZ TYTUŁU |N|E|W|S|

USA uderzają w irańskie krypto. Największa giełda objęta sankcjami

Administracja Donalda Trumpa nałożyła we wtorek sankcje na największą irańską giełdę kryptowalut w ramach kampanii nacisku na Teheran. „Nobitex pomógł Bankowi Centralnemu Iranu”— czytamy w oświadczeniu Departamentu Skarbu USA.
   


— eBT News —

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.