O nas

BIULETYN BEZ TYTUŁU NEWS

„Ci, którzy są zbyt sprytni, by nie angażować się w politykę, będą ukarani tym, że głupsi od nich, będą nimi rządzić”  – Platon

 

„Bez Tytułu” jest opiniotwórczym biuletynem wewnętrznym koła wrocławskiego Twojego Ruchu. Założycielami portalu są byli członkowie Racji PL. W swoich założeniach biuletyn ma służyć propagowaniu przemyśleń członków koła. Jednakże każdy zainteresowany o ile nie głosi treści rasistowskich, ksenofobicznym, homofobicznych itp. może publikować na łamach biuletynu.

Poruszamy ważne tematy dotyczące ekonomii, społeczeństwa, polityki, czy religii. Biuletyn „Bez Tytułu” zwany też w skrócie eBT (od strony portalu http://e-beztytulu.pl) jest oddolną prywatną inicjatywą członków klubu Racji PL. Założyciele biuletynu z własnych środków utrzymują portal.

Biuletyn „Bez Tytułu” wydawany jest przez klub Racji Polskiej Lewicy koła Twój Ruch we Wrocławiu, od końca 2010 roku – początkowo przez koło Wrocław Racji Polskiej Lewicy. 23 listopada 2013 Kongres RACJI Polskiej Lewicy podjął decyzję o połączeniu się z Twój Ruch. Twój Ruch to polska centrolewicowa partia polityczna powstała na bazie Ruchu Palikota w dniu 6 października 2013.

Według RACJI PL podstawą normalnego rozwoju państwa musi być demokracja, lewicowe spojrzenie na gospodarkę, liberalizm światopoglądowy, a także wyraźny rozdział państwa od związków wyznaniowych.

Ogólne informacje.

Wydawca biuletynu „Bez Tytułu”: klub Racji PL koła Twój Ruch we Wrocławiu

e-mail redakcji: redakcja@e-beztytulu.pl

internet: http://e-beztytulu.pl/

e-mail klubu: racja.wroclaw@gmail.com

internet: http://twojruch.eu/


Chcesz poznać prawdziwą lewicę? To czytaj Biuletyn Bez Tytułu (eBT) na przykład w artykule "O nas".

Biuletyn Bez Tytułu (eBT) to oddolna inicjatywa grupy wolontariuszy o lewicowym spojrzeniu na świat, a artykuł "O nas" został napisany przez jednego z nich. Artykuł "O nas" nie ma zadania nikogo obrażać. Publikując w Biuletynie Bez Tytułu (eBT) – jako lewicowcy – kierujemy się w przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka. Dlatego też, pozostawiając komentarz pod artykułem "O nas" nie obrażaj innych, powstrzymaj się od przekleństw, używaj kulturalnego języka.

Link do artykułu: http://e-beztytulu.pl/bez-tytylu-o-nas/

Redakcja Biuletynu Bez Tytułu (eBT)