Szczyty Absurdu

Szczyty Absurdu

Umieszczając na naszych stronach wiadomości z Polski i ze świata, co jakiś czas natrafiamy na absurdy. Dlatego też stworzyliśmy nową kategorię Szczyty Absurdu.

Jednakże Szczyty Absurdu to nie tylko kategoria artykułów w Biuletynie Bez Tytułu. To nasze antynagrody przyznawane największym absurdom i nonsensom – coś w rodzaju Złotych Malin.

Redakcja będzie gromadziła absurdy. Każdemu absurdowi zostanie nadana kategoria Szczyty Absurdu. Co kwartał koło Racji PL Twojego Ruchu we Wrocławiu będzie wybierało max. 5 nominacji największych absurdów. Raz do roku zostaną wybrane 3 największe absurdy w Polsce i nie tylko.

Główną nagrodą będą rolki papieru toaletowego.

Szczyty Absurdu Nagrody Biuletyn Bez Tytułu Twój Ruch Janusz Palikot
Szczyty Absurdu: Nagrody Biuletyn Bez Tytułu

Dlaczego rolki papieru toaletowego?

Nie od dziś wiadomo, że w pomieszczeniu gdzie nawet królowie chodzą piechotą – podczas wypróżniania – dochodzi do najlepszych przemyśleń. Ubikacja to synonim idei. Najlepsze idee rodzą się w toalecie.

Twórcy największego absurdu dostaną trzy rolki papieru toaletowego. Podświadomie, czy raczej podprogowo przekażemy twórcom absurdu, że przyda im się dłuższe posiedzenie na ubikacji w celu twórczego przemyślenia stworzonego, wymyślonego absurdu. Drugie miejsce to dwie rolki papieru toaletowego – posiedzenie w toalecie powinno być krótsze, ale jednak nalegamy by się odbyło. Trzecie miejsce to jedna rolka papieru.

Szczyty Absurdu: Szczyt Normalności
Szczyty Absurdu: Olimp Przemyśleń

 

Dlaczego Szczyty Absurdu? Ponieważ głupota urzędnicza oraz ta ludzka nie zna granic. Dlatego Szczyty Absurdu, jako głupota osiągająca niemożliwe do zdobycia szczyty. Himalaje głupoty!

Najtrudniejszą rzeczą dla twórcy absurdu jest wspiąć się na Olimp Przemyśleń, by wymyślać dobre idee, czy prawo.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.