Bez kategorii

Kto jest winien za arabski exodus

Amerykanie z kompanami i szczególnie wiernymi pudelkami pod pretekstem „misji wyzwoleńczej”postanowili zlikwidować nieprzychylnych dla siebie dyktatorów. Najpierw napadli na Irak. Potem wzniecili tzw wiosnę arabską spodziewając się proamerykańskich sprzymierzeńców u władzy. Jakoś dziwnie oszczędzali praw człowieka, demokracji, wolności rożnej maści monarchiom arabskim takim jak szczególnie despotyczna Arabia Saudyjska i cały łańcuszek za nią Jordania,Kuwejt, Oman,Zjednoczone emiraty Arabskie. Ani praw człowieka, ani demokracji i wolności tam nie potrzeba, bo są wierni Amerykanom jak psy gończe. Tymczasem jeden z najbardziej przez Amerykanów znienawidzony Kadafi (Libia) ostrzegał, że ich „wyzwoleńcza misja” skończy nawałnicą uchodźców do Europy.Kopia (14) Nowa 2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.