BEZ TYTUŁU |N|E|W|S|

Zbigniew Ziobro przebywa w USA. Krzysztof Bosak: to jest niepoważne

Wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak stwierdził, że jeśli Zbigniew Ziobro i Marcin Romanowski nie wrócą do kraju, ich kariera będzie skończona. — Dla mnie to jest zupełnie niepoważne, co ci politycy robią — powiedział na antenie Polskiego Radia 24. Jego zdaniem były minister sprawiedliwości nie zostanie docelowo w USA.


— eBT News —

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.