Zbigniew Ziobro przebywa w USA. Krzysztof Bosak: to jest niepoważne
Wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak stwierdził, że jeśli Zbigniew Ziobro i Marcin Romanowski nie wrócą do kraju, ich kariera będzie skończona. — Dla mnie to jest zupełnie niepoważne, co ci politycy robią — powiedział na antenie Polskiego Radia 24. Jego zdaniem były minister sprawiedliwości nie zostanie docelowo w USA.
— eBT News —
