BEZ TYTUŁU |N|E|W|S|

Skandal na kolei. Newag złożył wniosek o odebranie immunitetu posłance Paulinie Matysiak

Sejmowa Komisja Regulaminowa, Spraw Poselskich i Immunitetowych rozpatrzy wniosek nowosądeckiej spółki 

Newag

 o odebranie immunitetu Paulinie Matysiak. Kolejarze oskarżają ją o pomówienie. Chodzi o sytuację, gdy posłanka mówiła o możliwych nieprawidłowościach w pociągach tego producenta. Sprawa jest pokłosiem afery z komputerami w składach Impuls, które bardzo szeroko opisywał Onet.

   


— eBT News —

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.