eBTPolityka

KOMENTARZ AKTUALNY

KOMENTARZ AKTUALNY

Nasze państwo kierowane jest przez partię dzięki której prawo stanowione jest przez szefa tej partii, a sprawiedliwość wyznacza pan Ziobro.

Partia w/w, zagospodarowała sobie słowa ,,prawo i sprawiedliwość”i to ma nam wystarczyć. Panujące w realu niesprawiedliwe bezprawie nie liczy się całkiem. Dziwie się dlaczego nawet w niezależnych postępowych mediach używa się pełnej nazwy tej partii. Przecież można mówić skrótowo i nikt nie mógłby nic zarzucić, a dałoby się odczuć uzurpatorom semantycznym, że ludzie mają świadomość na co dzień z jaką w rzeczywistości ekipą mają do czynienia. Czasami słowa krytyki wobec nich brzmią trochę kuriozalnie, kiedy ktoś np. mówi, że nie ma nic gorszego niż prawo i sprawiedliwość, lub ze musimy się jak najprędzej pozbyć prawa i sprawiedliwości. Nie byłoby zgrzytu myślowego gdyby to samo mówiono używając po prostu skrótu PiS.

No ale w końcu ktoś, wprawdzie bardzo późno, ale zastanowił się nad tym, że coś w tej Polsce w wymiarze sprawiedliwości nie gra. No i zaczynamy w końcu słyszeć, że transferowanie miliardów euro tylko po to żeby utrwalić władzę tej skorumpowanej nepotycznej sitwy może skutkować tragicznie. Usłyszeliśmy w końcu, że bezprawne funkcjonowanie tzw. Izby Dyscyplinarnej pana Ziobry spowoduje nałożenie na Polskę olbrzymich kar finansowych, a jeśli ich nie zapłacimy to jest z czego potrącić. W tym miejscu warto zwrócić uwagę na to, że rządy Kaczyńskiego doprowadziły do swoistego absurdu. Polacy cieszą się, że zagrożono Polsce finansowymi sankcjami. Za to władza ma kolejny przedmiot nienawiści. Wspomnijmy przy okazji w ujęciu historycznym kogo reprezentanci obecnej władzy nienawidzili i kim oraz czym straszyli społeczeństwo. Byli to postkomuniści, żydzi, masoni, mniejszości seksualne, ekolodzy,cudzoziemcy, a teraz doszły elity brukselskie. Natomiast oni jedynie zatroskani o kraj i dobrobyt Polaków muszą odpierać kolejno ataki w/w ugrupowań i nie mogą w spokoju doić Skarbu Państwa. Oby tylko działania Brukseli okazały się stanowcze i konsekwentne. Może wówczas uda się zapobiec sytuacji gdzie za unijne pieniądze zostanie wyhodowana antyeuoropejska i z resztą antyludzka hydra.

Społeczeństwo w swojej masie nie ma świadomości, że rozdawnicza polityka tych ludzi prowadzi do katastrofy finansowej . Ich kreatywna księgowość wraz z uzależnionym Bankiem Centralnym i dyspozycyjną Radą Polityki Pieniężnej pomaga mydlić ludziom oczy. Dopuszczenie do największej od dwudziestu lat inflacji i permanentny brak reakcji w/w organów pozwala im czerpać dodatkowe wielomiliardowe dochody. Ich skalę łatwo obliczyć. Oficjalna inflacja 5,5 % jest dwukrotnie wyższa od dopuszczalnej. Im dłużej trwa tym dłużej mogą wyciągać w pozornie niewidoczny sposób dochody z naszych kieszeni. Liczą na to, że to ich finansowe kuglarstwo zostanie przykryte deszczem unijnych pieniędzy. Oby jak najprędzej zostali zdemaskowani.

Swoją drogą, ciekawe jak to się dzieje, że w krajach gdzie nie ma zamordyzmu i stopień tolerancji jest wyższy, tam wszystkie parametry gospodarcze oraz te wyznaczające poziom życia mieszkańców są znacznie lepsze.

Bruno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.