Polityka

Tuskowe moralizatorstwo

Tuskowe moralizatorskie pajacowanie oraz zajęcza demonstracja siły wobec Ukrainy może być tylko śmieszna. Ciekawe jaką miałby minę szalikowiec w przypadku polskiego Majdanu. Ile to by było gromów na chuligaństwo, gangsterstwo, terroryzm, anarchię. Ostatecznie zagroziłby rozpędzeniem towarzystwa. Gdyby wtedy Janukowycz pogroził palcem, to dopiero rozpętałaby się prawicowa histeria „Boga , honoru , ojczyzny”.

A przecie na taki Majdan Tusk w całej rozciągłości zasłużył stojąc przez 6 lat przed lusterkiem jak panienka z okienka .

Za tę podwórkową tusko – kaczą politykę my zapłacimy, bo oni uciekną do… – Londynu

PS.Największą sankcją wobec wobec Ukrainy jest brak Jarka K. na Majdanie

2 komentarze do “Tuskowe moralizatorstwo

  • Trudny temat Ukrainy możemy tylko zrozumieć lub nie przez pryzmat naszego podwórka, które unowocześnione po 1989 roku, stało się dziewietnastowiecznym folwarkiem zwierzęcej siły roboczej, bo żeby przeżyć i nie dostać skrętu kiszek z głodu, pracować musimy za fricko, czyli za miskę ryżu. Jeżeli bohaterami w tym kraju zostanją zdrajcy, którzy kosztować nas będą więcej niż otrzymali łapówek za zdradę,to możemy myśleć o nowej rewolucji. Pytaniem pozostaje polskiego społeczeństwa gotowość do kolejnych poświęceń. W tym miesiącu polskie progi opuściło podobno 350 tysięcy kochających inaczej normalne życie , bo nie musieli robić Majdanu na placu światyni opatrzności im , Zdrojewskiego, tacotwórcy.

    Odpowiedz
    • Fajne i dowcipne określenie naszej teraźniejszości. Z radością czyta się takie komentarze. Dobrze jest się czasem trochę inaczej popatrzeć na rzeczywistość.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.