Monument dla WYKLĘTYCH przez Kościół „CZAROWNIC” (2)

BIULETYN BEZ TYTUŁU NEWS

Rydzyk z prezesem rozpętali patriotyczną hucpę o tzw „żołnierzach wyklętych” jak się okazuje z nierzadką haniebną reputacją.

Tymczasem Tadzio z Torunia ze swoją pisowską klientelą zupełnie zapomniał o WYKLĘTYCH, straszliwie torturowanych, okrutnie mordowanych „CZAROWNICACH”. Były to Bogu ducha winne kobiety – zarówno starsze jak młode, piękne i mądre. Jakoś „pamięć” pisowsko – klerykalna zawodzi, a uświęcane przecie haniebne czyny do dziś nieuskutecznienie wołają o pomstę do nieba. PiS oszołomiony „patriotycznym” maniactwem zarzuca głazami wybiórczej i często wątpliwej „pamięci” wszelkie skwerki, skwerki, ronda, przejścia, skrzyżowania, mosty, mostki i mosteczki itd. itp. tylko nie ma tam miejsca na pamięć o haniebnej męczeńskiej śmierci niewinnych ofiar „chrześcijańskich wartości”.Kopia (64) Kopia Nowa 2015


Chcesz poznać prawdziwą lewicę? To czytaj Biuletyn Bez Tytułu (eBT) na przykład w artykule "Monument dla WYKLĘTYCH przez Kościół „CZAROWNIC” (2)".

Biuletyn Bez Tytułu (eBT) to oddolna inicjatywa grupy wolontariuszy o lewicowym spojrzeniu na świat, a artykuł "Monument dla WYKLĘTYCH przez Kościół „CZAROWNIC” (2)" został napisany przez jednego z nich. Artykuł "Monument dla WYKLĘTYCH przez Kościół „CZAROWNIC” (2)" nie ma zadania nikogo obrażać. Publikując w Biuletynie Bez Tytułu (eBT) – jako lewicowcy – kierujemy się w przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka. Dlatego też, pozostawiając komentarz pod artykułem "Monument dla WYKLĘTYCH przez Kościół „CZAROWNIC” (2)" nie obrażaj innych, powstrzymaj się od przekleństw, używaj kulturalnego języka.

Link do artykułu: http://e-beztytulu.pl/2016/06/19/monument-dla-wykletych-kosciol-czarownic-2/

Redakcja Biuletynu Bez Tytułu (eBT)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.