Uwaga! Ważne! PKW do likwidacji

BIULETYN BEZ TYTUŁU NEWS

Prawo i Sprawiedliwość zamierza zmienić ordynację wyborczą! W sumie nic nowego, ale chcą zlikwidować Państwową Komisję Wyborczą!

(…) Jakie propozycje znalazły się w projekcie? Automatycznie wygasałaby kadencja Państwowej Komisji Wyborczej (PKW) z Krajowym Biurem Wyborczym (KBW) oraz Komisarzy Okręgowych. /wprost/

Mając na uwadze w jaki sposób Prawo i Sprawiedliwość wprowadziło „demokratyczne” zmiany w Trybunale Konstytucyjnym, czy wprowadzając do życia Radę Mediów Narodowych – pomimo umocowanej już w Konstytucji III RP KRRIT – to nie wróży nic dobrego.

Znów w sposób bolszewicki chcą wprowadzić zmiany!


Chcesz poznać prawdziwą lewicę? To czytaj Biuletyn Bez Tytułu (eBT) na przykład w artykule "Uwaga! Ważne! PKW do likwidacji".

Biuletyn Bez Tytułu (eBT) to oddolna inicjatywa grupy wolontariuszy o lewicowym spojrzeniu na świat, a artykuł "Uwaga! Ważne! PKW do likwidacji" został napisany przez jednego z nich. Artykuł "Uwaga! Ważne! PKW do likwidacji" nie ma zadania nikogo obrażać. Publikując w Biuletynie Bez Tytułu (eBT) – jako lewicowcy – kierujemy się w przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka. Dlatego też, pozostawiając komentarz pod artykułem "Uwaga! Ważne! PKW do likwidacji" nie obrażaj innych, powstrzymaj się od przekleństw, używaj kulturalnego języka.

Link do artykułu: http://e-beztytulu.pl/2017/01/17/uwaga-wazne-pkw-do-likwidacji/

Redakcja Biuletynu Bez Tytułu (eBT)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.