Brawo nowemu Prezydentowi USA

 
Przyznaję, że mi się podobało inauguracyjne przemówienie 45 Prezydenta USA D.Trumpa.
Nie grzmiał na Rosję, nie zapłakał nad kijowską (banderowską) Ukrainą i założył czerwony krawat (cha, cha, cha). Wskazał na jedyne realne zagrożenie bandyckiego państwa islamskiego – dzieła poprzedników D.Trumpa.
Oznajmił że „ nie będziemy narzucać
naszego sposobu życia nikomu”.
Wykpił zatem pośrednio misjonerstwo imperialne Obamy z wyświechtanym sztandarem „demokracji, wolności i praw człowieka” najlepiej (cha, cha) funkcjonującymi u najwierniejszego sojusznika USA – despotycznej Arabii Saudyjskiej.
Polscy polityczni komentatorzy niemal wpadli w furię. Porażający, psychopata, nieobliczalny. Jak on śmiał pozbawić się roli światowego żandarma m.in. z polską wasalną klientelą.
Jak on śmiał mówić o biedzie w Ameryce, o ruinie znacznych obszarów infrastruktury, o narkomanii, o mafii. Przecie to kraj mlekiem i miodem płynący.
Co za zawód , prawdziwa rozpacz…
Przecież nam jak eliksir życia potrzebny jest wasalny sojusz z USA, aby bezustannie warczeć i obszczekiwać Rosjan. Tymczasem Rosja nie ma absolutnie żadnego interesu w militarnej agresji na Polskę. A Amerykanie nigdy nie zaryzykują wojny w „obronie” Polski, czego nie „rozumieją” polskie kretyńskie „elity”.
Wiadomo od zawsze że najgorszy pokój jest lepszy od „najlepszej” ułańskiej wojny o smoleński wrak i wyzwalania rosyjskiego Krymu.
Dość panowie – prałaci don kichotowego misjonarstwa, wszak dał nam przykład Wokulski ( teraz D.Trump) jak interes robić i zapewnić realne bezpieczeństwo Polsce i Polakom.
Zawiodłem się absolutnie na „lewicowym” Obamie, mam nadzieję że nie zawiodę się na prawicowym, ale zapowiadającym się rozsądkiem Trumpie.

Źródłem obrazków w poście jest Wikimedia Commons

One thought on “Brawo nowemu Prezydentowi USA

  • 21 stycznia 2017 o 19:54
    Permalink

    Nie słuchałem jego przemówienia… bo ważne co będzie robil, a nie co gadał.

    A najbardziej w oczy kuło to że zaprzysiężenie prezydenta USA wyglądała jak uroczystość religijna niźli państwowa. Za skandal zresztą uważam że do tych wszystkich mieszanek religii zabrakło przemówienia rdzennej ludności.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.