KOMENTARZ AKTUALNY

KOMENTARZ   AKTUALNY

 

 

Trwa nieustanny proces naprzemiennego straszenia i rozśmieszania nas przez niezmordowane brygady J. Kaczyńskiego. Z pewnością mogliśmy się uśmiać, kiedy formalnie podlegli pani Beacie szefowie resortów wykonali t.zw. podsumowanie dwulecia ich działalności. Każdy z nich oprócz geniusza ekologii Szyszko wygłosił publiczny panegiryk na swoją i partyjną cześć, wyolbrzymiając swoje zasługi, strasząc jednocześnie, że nie zaprzestaną tego robić nadal. Ilością samouwielbienia i przechwałek każdy z nich pobił niedoścignionego do tej chwili na tym polu A. Dudę. Wygłosili te swoje przechwałki przed dziennikarzami z góry zapowiadając zdumionej braci dziennikarskiej, że nie mają prawa zadawać jakichkolwiek pytań. Zapewne pani Beata założyła, że kiedy dziennikarze usłyszą o dorobku ,,jej” gabinetu to i tak im odejmie mowę, więc lepiej żeby nie próbowali się odzywać. Wspomniany wcześniej Szyszko nie przyszedł , gdyż podobno pojechał demonstrować na różnych sympozjach w U.E. nowy zbiór puszczańskich korników. To jedno ze śmieszniejszych działań panujących nam miłościwie nieodpowiedzialnych , pazernych i cynicznych dyletantów. Mniej śmiesznie było niestety podczas przemarszu podnoszących ogolone łby coraz wyżej naszych neofaszystów. W jaki sposób i na jakiej drodze doszło do tego, że Święto Niepodległości zostało zawłaszczone przez takich osobników? Czy ta zdegenerowana władza nie ma już komu zlecić zorganizowanie takich obchodów? To jest symptomatyczne. Mamy wiedzieć w którą stronę ma iść ustrój Państwa. To jest pełzająca zmiana ustroju w stronę totalitaryzmu. Brunatni działacze do tej chwili skrzętnie maskowani zaczynają mówić otwartym tekstem. Tekst ichninego programu był jasno opublikowany na niesionych przez nich sztandarach. Łatwo było te teksty odczytać, gdyż oświetlał je blask pochodni mający przypominać przemarsze hord hitlerowskich po dojściu Hitlera do władzy. Na nic zdają się przekonywania Błaszczaka i jego totumfackich, że niegodnie zachowywała się tylko garstka uczestników. Te brednie nie przekonają żadnego rozumnego człowieka. Jakiej prowieniencji ludzie nadają teraz ton to my dobrze wiemy. Nie ma żadnej przesady w stwierdzeniu, ze Europa i nie tylko stanęła zdumiona i zaszokowana. Wypowiedziane w Europarlamencie słowa, że taki marsz w kraju tak dotkniętym faszyzmem wydaje się niemożliwy mówią wszystko. Tak coś takiego wydawać mogło się niemożliwe, dopóki nie zobaczyliśmy tego na własne oczy.

Ukraść Święto chcą półgłówki

Stąd opaski i szturmówki

Wszędzie Bóg Ojczyzna Honor

Gdzie uczciwość? Nie wiadomo!

Brun


Źródłem obrazków w poście jest Wikimedia Commons

2 thoughts on “KOMENTARZ AKTUALNY

 • 22 listopada 2017 o 12:06
  Permalink

  Na początku grudnia ukaże się książka „Królowie plagiatu”. Wejdź na Novae res-zapowiedzi, tam jest opis książki. Zapraszam do lektury.

  Odpowiedz
  • 22 listopada 2017 o 21:59
   Permalink

   Gratulujemy Roman. Szkoda, że przestałeś się odzywać.
   Fragmenty Twojej „prozy” (o ile możemy tak powiedzieć?) nadal goszczą na naszych łamach: Królowie Plagiatu

   Twoje przemyślenie nadal u nas na topie 😉
   „Dość mało widocznie cierpi polski robotnik, że nie widzi krzywdy innych. To właściwie już nie robotnik, a robol. Człowiek bez wyrazu, klepiący na co dzień paciory i schlebiający rydzykowym gustom. Robol polski to prymityw.”

   Pozdrawiamy
   P

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.